Hazır Ofis Nedir?

Hazır Ofis Nedir

Hazır ofis, günümüzün en popüler ve en çok tercih edilen ofis çözümleri arasında yer alır.

Hazır ofisler, kullanıcılara pek çok farklı avantaj sunar. Networking imkanından büyük bir maliyet avantajına, sekreterlik hizmetinden toplantı odalarına kadar pek çok imkanı içerisinde barındıran hazır ofis sistemleri, günümüzde beğeniyle kullanılır. Sizler de hazır ofisler hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, çeşitli servis sağlayıcıları tarafından kullanıcılara kullanıma hazır olarak sunulan bir ofis türüdür. Hazır ofisleri tercih eden kullanıcılar yaygın olarak bazı ortak sebeplere sahiptir. Bu sebeplerin başında maliyet avantajı gelir. Maliyetten bahsederken söz konusu yalnızca kira bedeli değil; ilk kiralama bedeli, mobilya giderler, personel giderleri ve ofis araç gereçlerinin giderleri gibi kalemler de söz konusudur.

Hazır ofisler, bir ofis alanı kiralamak isteyen ancak bunu olabildiğince tasarruflu bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler için biçilmiş bir kaftandır. Maliyet avantajını bu kadar vurgulamamızın temel sebebi; hazır ofislerin işlevlerine kıyasla gerçekten erişilebilir fiyatlara sahip olmasıdır.

İstanbul Hazır Ofis

Hazır ofis hizmeti tercih edecek kişiler için en önemli konulardan biri lokasyondur. Kimse, ücra bir adreste iş yeri sahibi olmak istemez. Bir iş yeri mümkün olduğunca toplu taşıma kanallarına yakın olmalı ve nezih bir lokasyonda yer almalıdır. İstanbul'da oldukça fazla servis sağlayıcısı bulunur. Bu sağlayıcılardan bazıları maliyet düşürmek amacıyla uğrak olmayan konumlarda bulunurken, bazıları ise İstanbul'un kalbinde yer alır.

İstanbul hazır ofis söz konusu olduğunda örnek verilebilecek ilk markalardan biri Windowist Tower'dır. Windowist, gerçekten İstanbul'un kalbi olarak adlandırabileceğimiz Maslak'ta yer alır. Konumun nezihliği, toplu taşıma araçlarının yakınlığı, lokasyonun canlılığı ve bir de markanın prestijli binası söz konusu olduğunda ortaya ideal bir hazır ofis servis sağlayıcısı çıkar.

Sizler de hazır ofis kiralayarak işletmenizin giderlerini düşürürken kaliteli bir hizmet satın almak istiyorsanız, şimdi tercihinizi yapabilirsiniz!