Cilt Bakımında Serumun Önemi

Cilt Bakımında Serumun Önemi

Herbaderm Serum Çeşitleri

Sağlıklı bir cilde sahip olmanın altın kuralı düzenli uygulanan cilt bakımından geçer. Aşağıda belirtmiş olduğumuz günlük cilt bakım adımları ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz.

Temizleyici > onarıcı >  nemlendirici

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli faktör kişinin cilt tipi ve yapısıdır. Çünkü her cilt tipi ve problemi birbirinden farklıdır. Yağlı ciltler yağ dengeleyici ve matlaştırıcı özellikli ürünler, kuru ciltler nemlendirici etkili, hassas ciltler ise yatıştırıcı etkili ürünler tercih etmelidir.

Peki serum neden cilt bakımında bu kadar önemli rol oynar gelin birlikte inceleyelim…

Serum, cildin en alt katmanına kadar inerek işlev görmeye başlayan konsantre üründür. İnce yapıları sayesinde hızlı emilim sağlar ve cildin onarım süresini hızlandırır. Temizleyici, onarıcı ve nemlendirici bakım rutininde onarıcı ürünler arasında yer almaktadır.  Sizde çeşitlerini inceleyebilir, cildinize en uygun serumu tercih edebilirsiniz.

Herbaderm Serum Çeşitleri

Herbaderm Saf C Vitamin SerumC vitaminli cilt bakım serumudur. Antioksidan içeriği ile cildi çevresel faktörlere karşı korur. Geliştirilmiş formülü çizgi, kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerinin oluşumunu önler. Herbaderm C vitamini serum cilde eşit ve aydınlık bir görünüm kazandırır. %90 doğal içerikle formüle edilmiş olup ciltteki leke görünümünün de en aza indirgenmesine yardımcı olur.

Herbaderm Leke Serumu, %97 doğal içeriklerle geliştirilmiştir. Ciltteki leke ve ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olur. Melanin sentezini kontrol altına alarak yeni leke oluşmasını önler, cilde eşit ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Herbaderm Gözenek Karşıtı Serum, ciltte en sık karşılaşılan problemlerden biri de gözenektir. Herbaderm gözenek karşıtı serum, gözenek görünümünü küçültmeyi destekler. %98 doğal içeriği ile ciltteki fazla yağlanmayı kontrol altına alır ve mat bir görünüm kazandırır.

Herbaderm Hyaluronik Asit Serum, cilde yoğun nem kazandırır ve yaşlanma karşıtı bakım yapar. Formülündeki hyalüronik asit cildin su tutma kapasitesini arttırarak cildi yoğun nemlendirir. Kuruluğa bağlı yaşlılık belirtilerini önler. Cildin elastikiyetini güçlendirerek daha sıkı ve genç görünüm kazandırır.

Sizde Herbaderm leke kremi, salisilik asit serum, Herbaderm göz altı kremi, Herbaderm güneş kremi, Herbaderm renk açıcı leke kremi ve daha fazla ürün seçeneğine Dermokozmetika fırsatlarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.