Kahramankazanlı öğrenciler 'Kesişme Eren İyi ki Varsın' filmini izledi

Kahramankazanlı öğrenciler 'Kesişme Eren İyi ki Varsın' filmini izledi - Ankara haber

Kahramankazan Belediyesi, ilçede yaşayan öğrencilerin 'Kesişme Eren İyi ki Varsın' adlı filmi sinema salonunda izleyebilmeleri için etkinlik düzenledi.


Kahramankazan Belediyesi, ilçedeki öğrencileri bugün ilk kez gösterime giren 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmini seyretmeye götürdü. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da, filmi öğrencilerle birlikte izledi. Kahramankazan Belediyesi, ilçede yaşayan öğrencilerin, Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan ve ilk kez gösterime giren 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' adlı filmi sinema salonunda izleyebilmeleri için etkinlik düzenledi.

Duygu dolu anlar yaşandı
Belediyeye ait otobüslerle sinemaya götürülen öğrenciler, Ankara'da bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda ilk kez gösterime giren filmi izleme şansı yakaladı. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da çocuklarla birlikte filmi izledi. Film sırasında salonda duygu dolu anlar yaşanırken, bazı öğrencilerin göz yaşlarını tutamadığı görüldü.

'Gözyaşları içinde izledim'
Başkan Oğuz, şehit Eren Bülbül'ün doğum gününde gösterime giren filmi, ilçede yaşayan ve yaşı 15 olan 200'den fazla çocuğun sinema salonunda izlediğini söyledi. Etkinliği düzenlerken, Bülbül ve Gedik'in şehadetinin çocukların yüreğinde manevi bir iz bırakmasını amaçladıklarını kaydeden Oğuz, bu topraklarda kahramanların sonunun gelmeyeceğini ifade etti. Oğuz, '200'ün üzerinde evladımızı Eren Bülbül'ün doğum gününde 'İyi ki varsın Eren' demek için bu filme getirdik. Ben de gözyaşları içinde izledim. Gerçekten yüreğime dokundu' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Hemşire otel odasında ölü bulundu

Hemşire otel odasında ölü bulundu

PCR zorunluluğu yeniden getirildi

PCR zorunluluğu yeniden getirildi

Kartal: '3 puanla evimize gitmek istiyorduk'

Kartal: '3 puanla evimize gitmek istiyorduk'

195 köy yolu kardan kapalı

195 köy yolu kardan kapalı

Şile'de makas atan sürücü kazaya neden oldu: 2 yaralı

Şile'de makas atan sürücü kazaya neden oldu: 2 yaralı