SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da sağlık çalışanlarından ücret tepkisi!
< >
HaberlerEKONOMİAltın fiyatları 6 Ekim 2021 Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?

Altın fiyatları 6 Ekim 2021 Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?

+
-
Altın fiyatları 6 Ekim 2021 Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?
Altın fiyatları 6 Ekim 2021 Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL?

Altın fiyatları 6 Ekim 2021 Çarşamba günü de ons altının etkisiyle hafif düşüş modunda. Dolar kurundaki dalgalanmalar iç piyasadaki altın türlerinin de hareketlenmesine neden oluyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 6 Ekim 2021 tarihli altın fiyatları?

Haftanın üçüncü gününde altın yatırımcısı için olumlu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor mu merak ediliyor. Ons altının bin 752 dolara çıkmasıyla birlikte iç piyasadaki altın fiyatları da hafif düşüşe geçti. Peki, bugün hangi ürün ne kadar oldu?

ALTIN FİYATLARI 6 EKİM 2021 

GRAM ALTIN NE KADAR? 

Kısa süre önce 500 lira barajını aşarak önemli bir kritik eşiği geçen gram altın bu seviyenin üzerindeki konumunu güçlendirmek istiyor. Altının gramı haftanın ikinci gününde an itibarıyla 501,34 liradan işlem görüyor.


ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 

Çeyrek altın ise bugün 800 liranın üzerindeki konumunu korurken 812 liradan geri alınıyor. 6 Ekim’de çeyrek altının satış fiyatı ise 826 TL.


CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL? 

Son haftadaki artışlarla birlikte hem 3 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen cumhuriyet altını bugün 3 bin 234 liradan alınırken 3 bin 291 liradan da satışa sunuluyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER