SAMSUN SON DAKİKA

Yargıtay'dan emsal miras kararı
< >
HaberlerSAMSUN HABEREmir Hasan Muratoğlu mutluluğa adım attı

Emir Hasan Muratoğlu mutluluğa adım attı

+
-
Emir Hasan Muratoğlu mutluluğa adım attı
Emir Hasan Muratoğlu mutluluğa adım attı

İlkadım Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Emir Hasan Muratoğlu ile Canik Belediyesi personeli Melisa Şahin dünya evine girdi

Samsun ’da Muhammer Muratoğlu-Havva Muratoğlu çiftinin oğulları İlkadım Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Emir Hasan Muratoğlu , Ahmet Şahin-Fatma Şahin çiftinin kızları Canik Belediyesi personeli Melisa Şahin , bir ömür boyu mutluluğa ‘Evet’ dedi.


Derebahçe Düğün Salonları’nda yapılan düğün töreninde genç çiftin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıydı. Başkan Demirtaş, genç çifte mutluluklar diledi ve Türk Bayrağı ile Kur’an-ı Kerim hediye etti. Genç çiftin şahitliklerini de Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Samsun Yol-iş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı İbrahim Uzun ve dostları yaptı. Başkan Sandıkçı gelin ve damada ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.

Muhteşem törene İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın eşi Lütfiye Demirtaş’ın yanı sıra siyaset, ticaret ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER