SAMSUN SON DAKİKA

Pitbull dehşeti
< >
HaberlerEKONOMİBaşkentli çiftçilere akaryakıt ve enerji desteği sağlanacak

Başkentli çiftçilere akaryakıt ve enerji desteği sağlanacak

+
-
Başkentli çiftçilere akaryakıt ve enerji desteği sağlanacak
Başkentli çiftçilere akaryakıt ve enerji desteği sağlanacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi yerli üreticileri destekleyerek, Ankara ekonomisine katkı sağlayan kırsal kalkınma projelerine bir yenisini daha ekledi.


'En büyük hayalim Ankaralıyı zengin etmek' diyen Başkan Mansur Yavaş, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla, 'Bu sözümüzü tutuyoruz. Çiftçilerimize bugüne kadar her fırsatta destek olduk. Diğer desteklerimizin yanında 'akaryakıt ve enerji desteği' sağlamak üzere çalışmalarımız devam ediyor' notunu paylaştı.
Akaryakıt ve enerji desteği ile başkentli çiftçi rahatlayacak
Sözleşmeli üreticilikten tohum dağıtımına, damızlık teke yardımından gübre dağıtımına kadar pek çok alanda yerli üreticiye destek veren Büyükşehir Belediyesi şimdi de akaryakıt ve enerji desteği için harekete geçti. Başkentli çiftçilere özellikle pandemi döneminde ekonomik yönden destek olmayı sürdüren Yavaş, 'En büyük hayalimiz Ankaralı üreticiyi zengin etmek demiştik. Sözümüzü tutuyoruz. Çiftçilerimize bugüne kadar her fırsatta destek olduk. Diğer desteklerimizin yanında 'akaryakıt ve enerji desteği' sağlamak üzere çalışmalarımız devam ediyor' sözleriyle müjdeyi duyurdu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER