SAMSUN SON DAKİKA

Pitbull dehşeti
< >
HaberlerSPORGürsu'da sokak basketbolu turnuvası

Gürsu'da sokak basketbolu turnuvası

+
-
Gürsuda sokak basketbolu turnuvası
Gürsu'da sokak basketbolu turnuvası

Gürsu Kaymakamlığı, Gürsu Belediyesi ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen 'Gürsu Sokak Basketbol Turnuvası', heyecan dolu final müsabakalarıyla son buldu.


Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, 'Gençlerimiz, spor yaparken ortaya koydukları enerjileriyle içimizi umutla doldurdu. Gençlerimizin yaşamlarında sporun olmazsa olmazları arasında yer almasını sağlamak için çabalıyoruz.Düzenlediğimiz bu faaliyetlerle gençlerimizde spor yapma heyecanını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Yeter ki gençlerimiz spor yapmak istesin' dedi.
'3'e 3 Maça Var mısın?' sloganıyla gerçekleştirilen 'Gürsu Sokak Basketbol Turnuvası', 15-20 yaş ve 20 yaş üstü olmak üzere Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde düzenlendi. 24 takımın yarıştığı, coşku ve eğlence dolu müsabakalarda kıyasıya yarışarak derece kazanan takımlar; kupa, madalya ve paraödüllerini, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halim Tuğluoğlu, AK Parti İlçe Teşkilatı Üyeleri, Meclis Üyeleri Selahattin Şiper, Mehmet Şahin ve Osman Altaş'ın elinden aldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER