SAMSUN SON DAKİKA

Rektörün babası Samsun'da kazada can verdi!
< >
HaberlerGÜNDEMKKDGC İHA muhabirine saldırıyı kınadı

KKDGC İHA muhabirine saldırıyı kınadı

+
-
KKDGC İHA muhabirine saldırıyı kınadı
KKDGC İHA muhabirine saldırıyı kınadı

Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Kars İl Temsilcisi Ercüment Daşdelen, İhlas Haber Ajansı Muhabiri Mustafa Uslu'ya yapılan saldırıyı kınadı.


Başkan Daşdelen yaptığı açıklamada, Kocaeli Dilovası ilçesindeki bir çiftlikte yıkım çalışmalarını takip eden İHA muhabiri Mustafa Uslu'ya yapılan saldırıyı kınayarak şu görüşlere yer verdi:
'Meslektaşlarımıza yönelik çirkin saldırılara bir yenisinin eklendiğini üzülerek haber aldık. Edindiğimiz ilk bilgiye göre; Kocaeli Dilovası ilçesindeki bir çiftlikte yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı muhabiri Mustafa Uslu, çiftlik çalışanı olduğu ileri sürülen dört kişinin saldırısına uğramıştır. Saldırıda yaralanan meslektaşımız Mustafa Uslu hastaneye kaldırılırken, kamerası ve ekipmanları da saldırganlarca kırılmıştır. Halkın haber alma özgürlüğü adına fedakârca görev yapan meslektaşımıza 'geçmiş olsun' diyor, saldırganların hak ettikleri şekilde cezalandırılmalarını bekliyoruz. Konunun takipçisi olacağız.'

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
SIRADAKİ HABER