SAMSUN SON DAKİKA

Rektörün babası Samsun'da kazada can verdi!
< >
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da 20 yıldır kamyon direksiyonunda! Görenler şaşırıyor

Samsun'da 20 yıldır kamyon direksiyonunda! Görenler şaşırıyor

+
-
Samsunda 20 yıldır kamyon direksiyonunda! Görenler şaşırıyor
Samsun'da 20 yıldır kamyon direksiyonunda! Görenler şaşırıyor

Samsun'da Özel Direksiyon eğitimi veren Çiğdem Tembel görenleri şaşırtıyor.

Samsun 'da Özel Direksiyon öğretmeni olarak çalışan Çiğdem Tembel,  20 yıldır ağır vasıta ve kamyon olmak üzere birçok alanda öğrenci eğitiyor.

 

'İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM' 

Bu işi severek ve isteyerek yaptığı ifade eden Çiğdem Tembel; '' Ben Libya’da büyüdüm. Çocuk yaşta Türkiye'ye geldim ana dilim Arapçaydı.

Türkçeyi öğrenirken çok zorlandım. Üniversite hayatında istediğim başarıya ulaşamayınca direksiyon öğretmenliğine karar verdim.Yıllar içerisinde bayanlara nasıl araç kullanmayı öğretebilirim diye çalışmalar yaptım'' açıklamasında bulundu.

 

'AĞIR VASIYA SÜRDÜĞÜMÜ GÖRENLER ŞAŞIRIYOR' 

Çiğdem Tembel; ''Bir süre sonra otobüs ve kamyon sürmeye başladım. Şuan şehir dışı derslerine de gidiyorum. Uzun yol çalışmaları yapıyorum. İlaç mümessillerinin, firma elemanlarının en büyük eksikliği şehir dışına uzun yol hocalarının olmaması ve buna ben gönül verdim, onlara yardımcı oldum. Ağır vasıta eğitimi verirken beni gören özellikle erkek adaylar çok şaşırıyor bazıları inanamıyor. Gerçekten siz mi kullanacaksınız diye soruyorlar. Yıllardır bu işi yapıyorum ama hala çok fazla insanın şaşkınlığını görüyorum. Sürücü adayları beni Samsundireksiyoncgdmhoca ( Çiğdem Tembel ) hesabından da takip edebilirler'' dedi.

SAMSUN SON HABER 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
SIRADAKİ HABER