SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da uyuşturucuya geçit yok
< >
HaberlerGÜNDEMBaşkan Yıldızkaya'dan 'Bil Kazan' yarışmasına katılan çocuklara bayram hediyesi

Başkan Yıldızkaya'dan 'Bil Kazan' yarışmasına katılan çocuklara bayram hediyesi

+
-
Başkan Yıldızkayadan Bil Kazan yarışmasına katılan çocuklara bayram hediyesi
Başkan Yıldızkaya'dan 'Bil Kazan' yarışmasına katılan çocuklara bayram hediyesi

Polatlı Belediyesi resmi İnstagram adresi üzerinden Ramazan Ayı boyunca gerçekleştirilen Bil Kazan yarışmasına katılan çocuklar için Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından hazırlatılan hediyeler Ramazan Bayramı öncesi adreslerine teslim edildi.


Ramazan Ayı'nda Feshane Evinize Geliyor parolasıyla Polatlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri tarafından İnstagram düzenlenen canlı yayınlar; Kırsal Mahalleler dahil olmak üzere Polatlı'nın dört bir yanından çocukların katılımlarıyla eğlenceli anlara sahne oldu. Eğlenceli ve öğretici soruları yanıtlayarak başarılı olan çocukların hediyeleri adreslerine ulaştırıldı.
Bil Kazan yarışmasında başarılı olan çocukları evlerinde ziyaret eden Polatlı Belediyesi Ekipleri; Başkan Yıldızkaya tarafından hazırlatılan hediyeleri kendilerine takdim ederek bayram öncesi mutluluklarına ortak oldu. Pandemi döneminde düzenlediği online yarışmalarla, çocukların evlerinde eğlenceli ve öğretici vakit geçirmelerine imkan sağlayan Polatlı Belediyesi; bayram öncesi dağıttığı hediyelerle çocukları bir kez daha mutlu etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER