SAMSUN SON DAKİKA

6 yıl erken emeklilik şansı
< >
HaberlerGÜNDEMFlama İmalatı

Flama İmalatı

+
-
Flama İmalatı
Flama İmalatı

Kurumsal işletmelere ve devlet makamlarına özel flama imalatı, istediğiniz tasarım ve boyutlarda dizayn edilmektedir.

Türk bayrağı satın al  seçeneğini kullanarak, Türk bayrağının asil görünümünü prosedüre uygun dizayn eden, kalite ve güvencesinden ödün vermeden tasarlayan modern tasarım seçenekleri sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla, kaliteli kumaş kullanımının sağladığı seçenekleri hızlı teslimatla sizlere gönderecektir.

Kırlangıç Flama İmalatı

Kırlangıç flama ve bayrak  modelleri, alt bölümünde kırlangıç kuyruğuna benzeyen özel tasarımıyla sunulmaktadır. Duvar, kürsü ve masa arkası tasarımlarla istediğiniz modelde dizayn edilerek sizlere sunulacaktır. Seçkin müşteriler için özel flama modelleri, en iyi fiyat seçenekleriyle ve tasarımlarıyla bir araya gelerek sizlere teslim edilecektir.

  • Güvenilir hizmet ve garantili teslimat
  • Kaliteli kumaş kullanımı ve kaliteli işçilik
  • Hızlı teslimat ve modern iletişim alanları
  • Çağdaş baskı ve tasarım metotları

Bir araya gelerek istediğiniz ebatlarda flama tasarımları yapılacaktır. Kırlangıç modelleri, makam bayrağı çeşitleri ve yelken bayrak tasarımları Türk bayrağı prosedürüne uygun tasarlanarak dilediğiniz adrese gönderilerek, kaliteli kullanımınız için dizayn edilmiş olacaktır.

Devletler Bayrağı İmalatı

Dış mekan için devletler bayrağı imalatı, makam direği şeklinde iç mekan için dış mekan için metal direk tasarımıyla sunulmaktadır. Raşel kumaşlarla, canlı görünüm sunan modeller, saten ve mat kumaş yapılarına göre dilediğiniz bayraklarla tasarlanacaktır. Uygun ve ekonomik fiyatlarla iç mekan ve dış mekan için özel modeller sizlere sunulacak, uzun ömürlü kullanımlarla yanınızda olacaktır.

Türk bayrağı ve diğer devlet bayrakları için dizayn edilmiş modeller, alt, üst ve orta kademe direk çeşitleriyle sunulmaktadır. Dilediğiniz tasarımlarla, saten kumaş kullanımı ve mat kumaş kullanımıyla toplantı, seminer salonu ve iş yeri salonları için özel tasarımlar olarak da sizlere sunulur.

Gemi Tersanesi Ve Gemi Bayrak Tasarımları

Gemi tersanesi ve gemilerde aşırı rüzgara maruz kalmalardan oluşacak yıpranmalar için kaliteli kumaş kullanımıyla, ağır yapılı bayrak tasarımları, uzun süre dayanıklı kalacak modellerdir. Modern teknolojiler kullanılarak, Atatürk baskılı, gemi logo baskılı bayraklarla orijinalTürk bayrağı  modelleri uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Güvenli ve kaliteli modeller, en iyi seçeneklerle sunulurken hızlı teslimat garantisiyle de adresinize teslim edilecektir.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER