SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da korkunç kaza kameraya yansıdı
< >
HaberlerSAMSUN HABERMüge Anlı arıyordu! Kayıp Yazgül İnan, Samsun'da bulundu

Müge Anlı arıyordu! Kayıp Yazgül İnan, Samsun'da bulundu

+
-
Müge Anlı arıyordu! Kayıp Yazgül İnan, Samsunda bulundu
Müge Anlı arıyordu! Kayıp Yazgül İnan, Samsun'da bulundu

ATV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı farklı konulara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.6 Mayıs tarihinde İstanbul'dan kaybolan Yazgül İnan isimli genç kız Samsun'da bulundu.

ATV  ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı , kayıp olayları hakkında konuştu. Hatta Müge Anlı, ekranlara geldiği günden bugüne birçok kayıp olayını aydınlattı.

Gündüz kuşağı olan programın sunucusu Müge Anlı, 6 Mayıs tarihinde Yazgül İnan  isimli genç bir kızın kayıp olduğunu söyledi.

36 gündür kayıp olan Yazgül İnan’ın ailesi kayıp olayı ile ilgili açıklama yaptı. Ailesi, kızlarının Samsun ’da sosyal medyada biri ile tanıştığı 21 yaşındaki Faruk isimli genç ve ailesi tarafından zorla alıkonulduğunu iddia ediyor. Ayrıca kızlarının Samsun’da Faruk Bakırcı  ile birlikte olduğunu söyleyen anne ve abisi, Yazgül İnan’a dön çağrısı yaptı.

‘Arama Kaydı Var, Nikah Kıyamazsınız!’ 

Yazgül İnan kaybı hakkında açıklama yapan Müge Anlı, ’15 yaşında ki birini evde zorla tutamazsınız. Devlet var, hukuk var. Hatta siz bu kızı 18 yaşına kadar saklasanız dahi arama kaydı var, nikah kıyamazsınız!’ dedi.

Yazgül İnan, Samsun'da bulundu 

Bugün canlı yayına bağlanan Yazgül İnan, kendi rızasıyla gittiğini belirterek;'' Babam evlendirmek istiyordu kaçtım. Sevdiğim adamın yanındayım'' dedi.

Müge Anlı ise kızın yaşının küçük olduğunu belirterek kızı teslim etmelerini söyledi. Bu durumda Faruk'un da hapse gireceğini belirtti.

Yayını ihbar kabul eden Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü  ve Samsun Emniyeti  Çocuk Büro ekipleri Yazgül İnan'ın bulunduğu eve gelerek, canlı yayında emniyete götürdü. 

Bir başka ekip ise Faruk'u gözaltına almak için geldi ancak olay esnasında gerçekleşen kargaşada Faruk ortadan kayboldu ve emniyet tarafından aranıyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER