SAMSUN SON DAKİKA

BAYRAMDA ÖZGÜRCE YEMEK
< >
HaberlerSAMSUNSPORSamsunspor'dan flaş açıklama

Samsunspor'dan flaş açıklama

+
-
Samsunspordan flaş açıklama
Samsunspor'dan flaş açıklama

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım'ın açıklamalarının ardından Samsunspor Kulübü'nden resmi açıklama yapıldı.

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım'ın açıklamalarının ardından Yılport Samsunspor Kulübü'nden resmi açıklama yapıldı.

 

Yılport Samsunspor'dan yapılan açıklama şu şekilde; 

"Samsunspor Futbol Kulübü olarak rakibe saygı, sportmenlik, fair play ve centilmenliğin, tüm spor kulüpleri ve paydaşlarımız için vazgeçilmez birer değer olduğuna inanıyoruz.

TFF 1. Lig’in 2020-21 sezonunun tamamlanması için kalan son 7 maçta, ligde mücadele eden tüm takımlar için heyecanlı ve stresli bir dönemin başladığını biliyoruz. Bu dönemde fair play ortamının yaratılmasının tüm kulüplerin ortak sorumluluğu olduğunu düşünüyoruz. Özellikle de şu anda kalan son 3 maçta heyecan ve stres tavan yapmış durumda.

Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım’ın da her zaman vurguladığı gibi, ligde kalan tüm maçların fair play çerçevesinde tamamlanması, Samsunspor camiası olarak en büyük dileğimizdir.

Samsunspor camiası olarak amacımız son günlerde Tuzlaspor, Balıkesirspor ve Menemenspor Kulüplerini veya diğer kulüpleri lekelemek değildir. Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım, futbol camiasında konuşulan duyum ve söylentilerden dolayı duyduğumuz rahatsızlıkları dile getirmiştir.

Tuzlaspor Futbol Kulübü, yapmış olduğu kamuoyu açıklamasında da bu söylentilerin asılsız olduğunu ifade etmiştir. Dolayısıyla Tuzlaspor Futbol Kulübü’nün düşmüş olduğu durumdan dolayı üzüntülerimizi belirtiriz. Başkanımızın amacı her zaman tüm Türk kulüplerinin centilmenlik ve fair play ruhu içinde mücadele ederek Türk futboluna katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Samsunspor Futbol Kulübü olarak, matematiksel olarak play-off oynama şansı devam eden Tuzlaspor Futbol Kulübü’ne play-off yolunda ve Menemenspor’a da ligde kalma yolunda başarılar dileriz.

Saygılarımızla spor kamuoyunun bilgisine sunarız."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER