SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da karantina ihlali
< >
HaberlerGÜNDEMAğır raf sistemleri nelerdir?

Ağır raf sistemleri nelerdir?

+
-
Ağır raf sistemleri nelerdir?
Ağır raf sistemleri nelerdir?

Rack sistemler olarak da bilinen ağır raf sistemleri tonajlı malzemelerin istiflenmesini kolaylaştıran sistemlerdir.

Rack sistemler olarak da bilinen ağır raf sistemleri tonajlı malzemelerin istiflenmesini kolaylaştıran sistemlerdir. Ağır raf sistemleri ayak ve traversler kullanılarak kurulur. Depo maliyetlerini düşürmek ve az alandan maksimum faydalanmak amacıyla ağır raf sistemleri kullanılır.

Ağır raf sistemleri 2. El  raf sistemleri piyasasında da sıklıkla kullanılan sistemlerdir. Depo ya da iş yerlerinde mekanın yüksekliğine göre ayaklar belirlenir.Ağır raf sistemleri  için önemli olan diğer unsurlar ise traverslerdir. Traversler, üzerine konulacak paletlerin taşıyacağı yük ağırlığına göre seçilir. Traversler kancalı ya da cıvatalı konektörlerin birleşmesiyle oluşur. Monte ve de-monte özelliklerine sahip ikinci el ağır raf sistemleri nin ZMF Raf güvencesiyle kurulumu yapılmaktadır.

Ağır raf sistemleri 2. El 

İkinci el raf sistemleri  sektörünün öncü firması ZMF Raf tüm raf sistemlerinde olduğu gibi ağır raf sistemlerinde de kaliteli hizmet sunuyor. Rack Sistemler olarak da bilinen ağır raf sistemleri 2. El  olarak da tercih edebilirsiniz. Deponuzun verimli kullanımını arttıracak sırt sırta depo raf sistemleri gibi birçok ağır raf sistemi çeşitleri vardır. Ağır raf sistemleri ihtiyacınızı düşük maliyetle, kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Ağır raf sistemleri çeşitleri 

Ağır raf sistemleri geniş bir kullanım çeşitliliğine sahiptir. Bu nedenle ikinci el ağır raf sistemleri alım ve satımında kullanılacak alan oldukça önemlidir. Doğru ağır raf sistemleri tercihi mekandan maksimum faydalanmanızı sağlar. Aynı zamanda doğru sistemin doğru mekanda kullanımı sistemden de doğru bir şekilde yararlanmanızı kolaylaştırır. Paletli ya da paletsiz olarak ağır tonajlı ürünlerin istiflenmesi ve muhafazası için ağır raf sistemlerinin profesyonel olarak kurulumu da gereklidir. ZMF Raf olarak 2. El ağır raf sistemlerinde geniş bir çeşitlilik sunuyoruz.

Sırt sırta depo raf sistemleri, soğuk hava depo raf sistemleri, giydirme depo raf sistemleri, içine girilebilir depo raf sistemleri, dar koridor depo raf sistemleri, mekik raf sistemleri, askılı depo raf sistemleri, kayar raf sistemleri, katlı- platform depo raf sistemleri, çift derinlikli depo raf sistemleri ve konsol kollu depo raf sistemleri gibi ağır depo raf sistemleri nin profesyonel olarak monte ve de- monte işlemlerini yapıyoruz.

Ağır raf sistemleri nerelerde kullanılır? 

Ağır raf sistemlerinin başlıca kullanım alanları depolardır. Depolar dışında büyük yapı marketlerde, tekstil fabrikaları ya da atölyelerinde, arşiv, kütüphane ya da bankalarda da kullanılabilmektedir. Kullanım amacı ve kullanılacak alana göre doğru ağır raf sistemlerinin kullanılması önemlidir. Düşük maliyetle maksimum fayda sağlayacağınız ikinci el ağır raf sistemleri alımı  ve satımı için ZMF Raf uzman personeliyle iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER