SAMSUN SON DAKİKA

OMÜ'de çevrimiçi bayramlaşma
< >
HaberlerSAMSUNSPORSamsunspor'da kırmızı kart gören futbolculara ceza verilecek!

Samsunspor'da kırmızı kart gören futbolculara ceza verilecek!

+
-
Samsunsporda kırmızı kart gören futbolculara ceza verilecek!
Samsunspor'da kırmızı kart gören futbolculara ceza verilecek!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Altınorduspor maçında kırmızı kart gören futbolculara cezai işlem uygulanacağını açıkladı.

Samsunspor haber  - 0-0 beraberlikle sonuçlanan Samsunspor-Altınordu karşılaşmasında 24. dakikada Gökhan Alsan, 73. dakikada Nadir Çiftçi kırmızı kart gördü. Konuyla ilgili Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım açıklama yaptı.

Kırmızı kart görerek takım arkadaşlarını zora sokan futbolculara cezai işlem uygulanacağı belirten Başkan Yıldırım şu ifadelerde bulundu; 

1.  TFF 1. Ligi'nde şampiyonluğu ilan etmek üzere sıkı bir şekilde hazırlandığımız Altınorduspor maçında, takımımız maça çok iyi başlamıştı. Ne yazık ki sahada yönetimi ve taraftarı oldukça üzen iki kırmızı kart ile takımımız 9 kişi kalmasına rağmen başarılı bir mücadele çıkarttı.

2.  Bu kadar yüksek hassasiyet gerektiren maçta, kırmızı kart gören oyuncularımızın duyarsız olmaları kabul edilir bir durum değildir. Bu oyuncularımız, gerek takımı zora sokarak arkadaşlarına fazla yük yükledikleri, gerekse bir sonraki maçta görev almama durumuna düştüler.

3.  Bunun sonucunda Yönetim Kurulu, Kulübümüzün disiplin tüzüğüne uygun şekilde gerekli cezai işlemlerin uygulanması hususunu hemen değerlendirmeye almıştır. Verilecek cezai kararlar Giresunspor maçı sonrasında uygun bir zamanda kamuoyuna ve taraftarımıza duyurulacaktır.

4.  Oyuncularımızın bizlerin bu hassasiyetinin farkında olduklarını, ellerinden gelen her türlü fedakarlığı saha da göstereceklerini, 9 kişi kaldıkları Altınorduspor maçındaki mücadele ruhlarından anlıyoruz. Önümüzdeki maçlarda bu gayretin gittikçe artarak çoğalmasını bekliyoruz.

5.  Ayrıca, Futbolcularımızdan hatalarından ders alıp, tekrarından kaçınarak, önümüzdeki zorlu mücadeleleri kazanmaya odaklanmalarını, Hocamızdan ve takımımızdan Giresunspor maçında bizi lider yapacak, bütün gerginlikleri unutturacak güzel bir oyun, galibiyet ve başarı bekliyoruz.

6.  Biz Samsunspor olarak şampiyon olmaya inandik ve bu yolda gereken her türlü maddi manevi destek ile yolumuza devam ediyoruz. İnancımız son maça kadar yükselerek devam edecektir. Tüm takımın daha duyarlı ve hedefe kenetlenmiş biçimde hedefi göğüslemesini istiyoruz.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Muzaffer makaracı60 gün önce
Sayın Başkan bunlar samsun ve samsunspor düşmanıdır
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER