SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da alacağını istedi! Silahla vuruldu
< >
HaberlerGÜNDEMEniyiveucuz.com'dan Dekorasyon Tavsiyeleri

Eniyiveucuz.com'dan Dekorasyon Tavsiyeleri

Mutfak dekorasyonu fikirleri aramak için en son dergileri incelemeyi seviyorsanız, yalnız değilsiniz.

+
-
Eniyiveucuz.com'dan Dekorasyon Tavsiyeleri
Eniyiveucuz.com'dan Dekorasyon Tavsiyeleri

Mutfağınızda yapabileceğiniz en göze çarpan değişikliklerin bazıları duvarlarla ilgilidir çünkü insanlar her şeyi önce göz seviyesinde görür. Mutfak dekorunuzu tasarım meraklısı stillerle güncellediğinizde, büyük bir görsel etki fark edeceksiniz.Eniyiveucuz ’da son yayınlanan mutfak dekorasyonları  ile ilgili makalede daha fazla öneriler bulabilirsiniz.

Bir renk seçin 

Mutfağınızı dekore etmenin en ucuz yolu duvar rengini değiştirmektir. Renkli ve harika mutfak duvarlarının sırrı üç renkli palettir:

Renk 1 : Bu, dolaplarınızın veya tezgahınızın rengi olabilen, değiştiremeyeceğiniz mevcut bir rengi ifade eder.
Renk 2 : İlk rengi tamamlamak için seçtiğiniz nötr bir rengi kullanabilirsiniz. Mutfak zemini olarak kullanıldığından emin olun.
Renk 3 : Bu renk mutfağınızı benzersiz kılar ve genellikle cesur ve beklenmediktir. Renk mutfağınıza biraz renk katmalı. Aksesuarlarınızı ifade parçalarına dönüştürmek için kullanabilirsiniz: tencere ve tabureler.

Birbirine uyan üç rengi bulmak için, birkaç boya örneğini alıp, beğendiğiniz bir kombinasyon görene kadar karıştırmalısınız. İmza paletinizi bulduğunuzda, aksesuar alışverişi için boya örneğini yakın tutmalısınız.

Bir Odak Noktası ile Başlayın 

Mutfağınızı başkalarının görmesini istediğiniz şekilde görmeye başlamalısınız. Sanki ilk defa mutfağınıza girin ve ilk önce ne fark ettiğinizi kendinize sorun. En yakın duvardaki herhangi bir noktayı odak noktası yapmalısınız, bu da size doğru atlaması gerektiği anlamına gelir. Bir odak noktasını giydirirken korkusuz olmanız gerekir çünkü bu sadece tek bir duvar.

Açık Raflar 

Mutfağınızı yeni bir kat boya ile güncelledikten sonra, katman eklemeye başlamanız gerekir. Son trendleri takip etmek istiyorsanız mutfağınıza açık raflar kurmalısınız.

Halihazırda üst dolaplarınız varsa, onları sağlam bırakmalı ve açık bir duvara asılı raflar kurmalısınız. Şık bir görünüm için raf teşhir öğelerini minimumda tuttuğunuzdan ve renk koordinasyonunu yaptığınızdan emin olun. Bununla birlikte, daha büyük bir değişiklik yapmak istiyorsanız, bazı üst dolap kapaklarını çıkarmanız ve arkadaki duvarı yeniden boyamanız gerekir.

Duvarı aksesuarla donatın 

En sevdiğiniz nesneleri duvarlara ekleyerek mutfağınızın kişiliğinizi göstermesine izin vermelisiniz. Aşağıdaki öğeleri duvarlarınıza yerleştirebilirsiniz:

  • Sepetler
  • Vintage yemekler
  • Çerçeveli albüm kapakları
  • Aynalar
  • Çerçeveli kumaş örnekleri
  • Bir galeri duvarı oluştururken herhangi bir kurala uymanız gerekmez.

Kara Tahta Boyası Kullanın 

Üzerine siyah kara tahta boyası uygulayarak bir mutfak duvarını süsleyebilirsiniz. Duvarı siyaha boyadıktan sonra, istediğinizi yazmak için tebeşir kullanabilirsiniz. Örneğin duvara menüler ve malzemeler yazabilirsiniz.

Mutfak dekorasyon fikirleri çoktur, ancak mekanınız için en uygun olanı seçmelisiniz. Yukarıdaki fikirler buzdağının sadece görünen kısmı; İsterseniz mutfağınızda daha fazla değişiklik yapabilirsiniz.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER