SAMSUN SON DAKİKA

MEB'den yüz yüze eğitim açıklaması
< >
HaberlerGÜNDEMYerçekimine Meydan Okutan Flyte Eren Güney ile Türkiye'de

Yerçekimine Meydan Okutan Flyte Eren Güney ile Türkiye'de

Aydınlatma dekorasyonunda sınırları zorlayan ve ezberleri bozarak, dekorasyon bakış açısına yeni bir vizyon katan Flyte, girişimci CEO Eren Güney ile ilk defa Türkiye'de.

+
-
Yerçekimine Meydan Okutan Flyte Eren Güney ile Türkiye'de
Yerçekimine Meydan Okutan Flyte Eren Güney ile Türkiye'de

Aydınlatma dekorasyonunda sınırları zorlayan ve ezberleri bozarak, dekorasyon bakış açısına yeni bir vizyon katan Flyte , girişimci CEO  Eren Güney  ile ilk defa Türkiye’de. Ev ve ofislerde giderek daha da popüler hale gelmeye başlayan, manyetik levitasyon sistemi; manyetik kaldırma sistemi kullanılarak, tasarımların havada ahenkle süzülmesini sağlıyor. Aynı zamanda havada asılı kalan tasarım harikası ürünlerin ampul grupları kablosuz yanabiliyor.

Minimal tasarımın manyetik güç büyüsüyle bütünleştiği Flyte , ev ve ofislerde harikalar yaratırken, mükemmel bir tasarım hediyesi olarak da tercih ediliyor. Bir nevi mini yerleştirme sanatının enstalasyonun uygulandığı tasarımlar, Türkiye’de giderek popüler olmaya başlarken; enerji tasarrufu sağlayan LED ampullerden yararlanılarak gerçekleştirilen ampul tasarımları dikkat çekiyor.

Genç girişimci Eren Güney ; ampul tasarımlarını 4 ana grupta topladıklarını söylerken; sürtünme olmadan havada asılı kalan ampul ürünleri Royal, Manhattan, Nikola ve Buckminster olarak tasarlandığını ifade ediyor.


Vizyon sahibi kişilerin giderek daha da popülerleştirdiği ve dekorasyon dünyasında yeni bir çığır açan manyetik levitasyon, titizlikle hayata geçirilen tasarımlarla, dekorasyon trendlerini de altüst ediyor. İçe mekân kullanımı için tasarlanan ampuller, 2 cm ile 20 cm yüksekliğe kadar çıkarılabilirken, 50 gr ile 15 kg ağırlıklara sahip tasarımlar da yine manyetik levitasyon Flyte  ile hayata geçiyor.Uzun ömürlü özel bir LED teknolojisi kullanılan ampullerden oluşan ve borosilikat cam kullanılarak tasarlanan ampul ürünleri, 50bin saatlik yanma süresine sahip olurken, verimliliği ve işlevselliği bakımından da oldukça ilgi görüyor. 7 LED yıldız şekline sahip filamanlardan oluşan ampul ürünler, yaydıkları yumuşak ışık sayesinde kişiye huzur ve dinginlik de katıyor.

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan en özel bileşenlerden oluşturulan tasarımlar, saatlerce havada kalan ampullerle huzurlu bir zihnin de kapılarını açıyor. Hoş bir atmosfer yaratması için tasarlanan en özel ampul tasarımları; minimal tasarımı, manyetik büyüyle birleştirerek, dekorasyonunuzu en üst seviyeye çıkarıyor. Türkiye Flyte  kurucusu ve CEO’su Eren Güney ; Flyte  ailesine katılmak isteyenler için de kapılarının her zaman açık olduğunu ve bayilik almak isteyenlerin, firmaya başvuru yaparak, geleceğin dekorasyon fikrine katılabileceklerinin de altını çiziyor.

Flyte CEO’su Eren Güney’den önemli bir mesaj var: 

https://www.flyte.com.tr/

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER