SAMSUN SON DAKİKA

MEB'den yüz yüze eğitim açıklaması
< >
HaberlerSAMSUN HABERCumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Kasım Pazar günü Samsun'a geleceğini açıkladı.

+
-
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Kasım 2020 Pazar günü Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Samsun İl Kongresi'ne katılacak.

Samsun İl Kongresi, pandemi kurallarına uygun olarak Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda düzenlenecek.

BAŞKAN AKSU'DAN AÇIKLAMA 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti ile Samsun'un 1 Kasım'da tarihi günlerinden birini daha yaşayacağını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "7. Olağan Kongremiz, Karadeniz Bölgesi’nde ilk il kongresi olacak. Samsun'a ayrı bir değer veren Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri, hem Samsun Teşkilatı olarak bizlerde hem de kıymetli Samsunlu hemşehrilerimizde çok büyük bir sevinç ve heyecan oluşturdu. 2019 yılında şehrimize 3 defa teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun sevgisi ve hemşehrilerimiz ile gönül bağı bambaşka bir boyutta devam ediyor. Hemşehrilerimiz, partimizin kuruluşundan bu yana inandıkları yolda yürüyerek Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman sevgilerini gösterip çok büyük destek verdiler. İl Kongremiz vesilesi ile, 1 Kasım'da, o tarihi günde hemşehrilerimiz ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha Samsun'a yakışır şekilde ağırlayacağız" dedi.

KONGRE 19 MAYIS STADYUMU'NDA   

İl Başkanlığı olarak gerekli hazırlıklara başladıklarını ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Ersan Aksu, “Kongre tarihimizin açıklanması ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teşriflerinin belli olmasının ardından hemen hazırlıklarımıza başladık. Kongremizi çok özel bir alanda; Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirmeyi planlıyoruz.  Bizim bütün kongrelerimiz; adeta bir bayram atmosferinde; düğün, şenlik havasında; heyecan ve coşku içerisinde gerçekleşmiştir.  Bu kongremizde de aynı coşkuyu; pandemi sürecinden dolayı fiziki yakınlıkla değil ise de biraz daha farklı olarak gönül bağımızın gücüyle ve her zamanki gibi sımsıkı kenetlenen gönüllerin heyecanıyla hissedecek ve yaşayacağız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, tüm teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla heyecan ve coşku içerisinde ilk günkü aşkla kongremizi yapacağız. İnandığımız yolda yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER