SAMSUN SON DAKİKA

MEB'den yüz yüze eğitim açıklaması
< >
HaberlerGÜNDEMKayseri saldırısı şehidi Ahmet Taş'ın babası Osman Taş: 'Cumhurbaşkanımıza teşek

Kayseri saldırısı şehidi Ahmet Taş'ın babası Osman Taş: 'Cumhurbaşkanımıza teşek

Kayseri'de 4 yıl önce hain saldırıda şehit olan Piyade Onbaşı Ahmet Taş'ın Kırşehir'deki ailesi, saldırıyı gerçekleştiren teröristin yakalanma haberi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

+
-
Kayseri saldırısı şehidi Ahmet Taş'ın babası Osman Taş: 'Cumhurbaşkanımıza teşek
Kayseri saldırısı şehidi Ahmet Taş'ın babası Osman Taş: 'Cumhurbaşkanımıza teşek

Acılı baba Osman Taş, 'Geçtiğimiz yıl ve bugün yakalanan teröristler için İçişleri Bakanlığımıza, Cumhurbaşkanlığımıza, MİT Müsteşarlığına teşekkür ediyorum. Bu hainlerin peşini bırakmadıkları için' dedi.
Taş, teröristlerin yakalanması sonrası yüreklerine su serpildiğini ise şöyle anlattı:
'Bizlerin yüreklerine su serpildi. Bizleri teröristlerin yakalanması mutlu etti. Bizlerin acısı hafifledi. Allah diğer şehitlerimizin ve evladımızın şefaatine bizleri nail eylesin. Biz, şehit ailesi olarak devletimizden memnunuz, devletimiz bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. İnşallah birlik ve beraberliğimiz bozulmaz.'
Hain Kayseri saldırısı sonrası teröristlerin yakalanması haberleri sonrası aileyi ziyaret eden Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, '4 yıl önce Kayseri'de haince planlanan saldırı sonrası 15 şehidimiz olmuştu. Şehitlerden 3'ü Çiçekdağı İlçesinden rabbim şehitlerimizin mekanını cennet eylesin. Hain planı yapan terörist yakalandı. İçimiz soğudu yetkililere teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER