SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye oyunculuk teklifi
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da binlerce öğrenci yüzme öğrenecek

Samsun'da binlerce öğrenci yüzme öğrenecek

Samsun'da 7 yıldır uygulanan 'Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi' kapsamında bu yıl 12 bin öğrenciye yüzme öğretileceği açıklandı.

+
-
Samsun'da binlerce öğrenci yüzme öğrenecek
Samsun'da binlerce öğrenci yüzme öğrenecek

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü  ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen ‘Geleceğe Kulaç Atıyoruz’ isimli projenin bu yılki planlama toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda projenin 7. yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.


İl genelinde bir marka haline gelen ve 7 yılda 64 bin öğrencinin yüzme öğrendiği proje tüm Türkiye'ye örnek oldu. Ülke genelinde "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi "ne dönüştü. Samsun’da yapılan toplantıda bu yıl 12 bin öğrenciye yüzme öğretme hedefi çıktı.


Toplantıya Samsun  İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, projede görev yapan yönetici ve öğretmenler katıldı.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Vatandaş7 gün önce
Külliyen yalan, geçen sene 2 çocuğumu kaydettirmek istedim, DOLU dediler, ücretli seans var dediler, oraya kaydettirdim.Araştırdım, şenocak, abanoz, kasapoğlu ve bilimum akp referansın varsa haberdeki kursa kaydediyorlar.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER