SON DAKİKA

Samsun'da bir zam daha
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da 4 kamu dairesi karantinada

Samsun'da 4 kamu dairesi karantinada

Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan 4 ilçe müdürlüğünde görev yapan personelde corona virüs tespit edilmesinin ardından vaka sayıları arttı. karantinaya alındığı belirtildi. Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan 4 ilçe müdürlüğü karantinaya alındı.

+
-
Samsun'da 4 kamu dairesi karantinada
Samsun'da 4 kamu dairesi karantinada

Sözcü Gazetesi 'nin haberine göre Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan 4 ilçe müdürlüğünde görev yapan personelde corona virüs vaka sayılarının artması üzerine karantinaya alındığı belirtildi. İlçe Müdürlüklerine gönderilen resmi yazıda personel uyarılıp, kurallara uymayanlara gerekli cezai işlemin yapılacağı da belirtildi.

HAVZA, TEKKEKÖY, ATAKUM 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürlüğünce gönderilen resmi yazıda, personelde pozitif vakalara rastlanıldığı ve bu nedenle kurumların karantina alındıkları belirtilerek, “Covid-19 salgınının en aza indirilmesi ve salgının etkilerinin azaltılması amacıyla bir takım tedbirlerin alınması gerektiği ilgi yazımız ile bildirilmiş idi. Ancak yapılan inceleme sonucunda halen sosyal mesafe, hijyen kuralları ve maske kullarına riayet edilmediği anlaşılmıştır. Müdürlüklerimizden Çamaş, Havza , Tekkeköy  ve Atakum Tapu Müdürlükleri nde pozitif vakaların çıkması nedeniyle karantina altına alınmıştır. Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için, tüm personel ve idarecilerin komşuluk ilişkilerine, toplu yemeklere ve törenlere, bu ve benzeri kalabalık içeren aktivitelerden şiddetle uzak durulması, maske, temizlik ve mesafe kurallarına mutlaka uyulması konusunda personellerinizin uyarılması gerekmektedir. Bu itibarla, gerekli tüm tedbirlerin alınarak uymayanlar hakkında gerekli cezai işlem yapılacaktır” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER