SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunSamsun'da balıkçılar sezon hazırlıklarına başladı

Samsun'da balıkçılar sezon hazırlıklarına başladı - Samsun Haberleri

SAMSUN (İHA) – Samsun'da balıkçı tekneleri av sezonunun açılmasına bir ay kala hazırlıklarına başladı.

+
-
Samsun'da balıkçılar sezon hazırlıklarına başladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Balıkçı Barınağı'nda bağlı balıkçı tekneleri boyandı. Balıkçılar sezon için gerekli teçhizat ve malzemeyi hazırlamaya başladı. Sezon öncesi balık ağları onarılıyor. Herkes 1 Ekim tarihinde 'Vira Bismillah' demeyi bekliyor.
Sezondan umutlu olduklarını belirten Samsun Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Başkanı Atıf Malkoç, 'Gemilerimiz hazır denize indiler. Boyası bütün bakımları yapıldı. Şu an av bakımları yapılıyor. Herkes hazır. Denizde görünen veriler de iyi. Deniz suyu sıcaklığı bu sene iyi görünüyor. Palamutta şu an yavru çıktı. İstavrit denizde var. Hamsi de görünüyor denizde. Bundan gerisi Allah'ın bileceği iş. Ama bu sene denizin görünümü iyi görünüyor. Geçen sezon fena değildi. Pandemiden dolayı geçen sezon balık satışları durgun geçti. Bu sene iyi olur. Böyle bir şey beklemiyoruz. Allah'tan bir zeval gelmedikten sonra veriler iyi görünüyor' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun şehidine ağladıSAMSUN HABER
Samsun şehidine ağladı
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden ilaçlamaSAMSUN HABER
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden ilaçlama
Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaSAMSUN HABER
Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda
Samsun'da imamın talihsiz ölümüSAMSUN HABER
Samsun'da imamın talihsiz ölümü

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER