SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
Haberlerİstanbul15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde polis çocuklara düdük ve çikolata ikram etti

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde polis çocuklara düdük ve çikolata ikram etti - İstanbul Haberleri

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Anadolu Yakası Kuzey Köprü girişinde trafik kuralları ile ilgili mesajlar içeren çikolata, kırmızı düdük ve 'öncelik yayanın öncelik hayatın' konularını içeren el broşürleri dağıttı. Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında köprüde aynı zamanda drone ile denetim yapıldı.

+
-
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde polis çocuklara düdük ve çikolata ikram etti

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 15 Temmuz Köprüsü Edirne istikameti eski turnike alanında Kurban Bayramı öncesinde trafik denetimi yaptı. Araçlar durdurularak, sürücülere trafik kuralları ile ilgili mesajlar içeren çikolata ve 'öncelik yayanın, öncelik hayatın' konularını içeren el broşürleri dağıtıldı. Araçta çocuklara ise ebeveynlerinin trafik kurallarına uymaması durumunda onları uyarmaları için kırmızı düdük verildi. Denetimde sürücülere sürüş boyunca emniyet kemeri takmaları, aşırı hızdan kaçınmaları, uykusuz ve yorgun araç kullanmamaları konusunda bilgilendirilme yapıldı. Köprü üzerindeki denetime İnsansız Hava Araçları (İHA) Büro Amirliği ekipleri de drone ile destek verdi.
Trafik Şube Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Demet Çıktlak, 'İstanbul Emniyet Müdürlüğümüz Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında şehrin başta yoğun noktalarında, ana arterlerinde, köprülerde, tünellerde, şehrin giriş çıkış noktalarında birçok tedbir planımız var. Bu noktalarda hem trafik ekiplerimiz, hem motorize unsurlarımız hem de personellerimizi görevlendirdik. Bunlara ilaveten büro personellerimizle Kurban Bayramı süresince trafik ekiplerimizi takviye ettik. Aynı zamanda havadan drone ve helikopterle de trafik denetimlerimizi arttırdık. Bugün burada gerekli uyarılarımızı yaparken minik misafirlerimize kırmızı düdüklerimizi teslim ettik. Bizim gönüllü trafik polislerimiz ebeveynlerinin yaptıkları kural ihlallerinde biz varmışçasına düdükleriyle ebeveynlerini ikaz eden trafik polislerimize kırmızı düdüklerini teslim ettik. Bunun yanı sıra bu elimizde gördüğünüz kutuda trafik kurallarını hatırlatan çikolatalarımızı ikram ettik' dedi.
Çikolata ve düdüklerini alan çocuklar trafik polislerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili dava 7 yıl sonra yeniden başladıGÜNDEM
Üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili dava 7 yıl sonra yeniden başladı
Terör örgütü PKK, TSK tarafından öldürülen üyesinin kimliğini açıkladıGÜNDEM
Terör örgütü PKK, TSK tarafından öldürülen üyesinin kimliğini açıkladı
Üniversitelerin açılacağı tarih belli olduGÜNDEM
Üniversitelerin açılacağı tarih belli oldu
Çermik İlçe Kaymakamı Polat'tan şehit ailesine ziyaretGÜNDEM
Çermik İlçe Kaymakamı Polat'tan şehit ailesine ziyaret

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER