SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerOrduHalit Tomakin: 'Fındık fiyatı üreticiyi sevindirdi, CHP ve SP'yi üzdü'

Halit Tomakin: 'Fındık fiyatı üreticiyi sevindirdi, CHP ve SP'yi üzdü' - Ordu Haberleri

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda bu yıl çifte bayram yaşadıklarını söyledi.

+
-
Halit Tomakin: 'Fındık fiyatı üreticiyi sevindirdi, CHP ve SP'yi üzdü'

Başkan Tomakin, 'Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hasat öncesi fındık fiyatını açıklaması ve fiyatın da çiftçinin beklentisinin üzerinde olması bizlere çifte bayramı yaşattı. Bir kez daha 18 yıldır çiftçisini, milletini yalnız bırakmayan sahip çıkan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a fındık üreticileri adına teşekkürlerimizi sunuyoruz' dedi.
Fiyatı eleştiren kesimlere de tepki gösteren Tomakin, 'Gerçi mahallenin şımarık çocukları gibi hükümet fındık fiyatını 20 liranın altında verecek beklentisi içerisinde olan, ellerini ovuşturup mahalleyi karıştırmak isteyen şımarık çocuklara buradan ekmek çıkmadı. Fındık fiyatı açıklanınca sesleri solukları kesildi. CHP ve küçücük payandası SP'li kardeşlerimize bayram arifesinde bir şey demiyor, onları Ordulu fındık üreticilerimize havale ediyoruz' diye konuştu.
Başkan Tomakin, son olarak, 'Ordulu hemşehrilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlarken, ilimize, İslam alemine, dünya insanlığına hayırlar getirmesini diler, her günümüzün bayram havasında geçmesi niyaz ederim' ifadelerini aktardı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ne ceza yedi ne kaza yaptı, gelen tüm teklifleri reddediyorGÜNDEM
Ne ceza yedi ne kaza yaptı, gelen tüm teklifleri reddediyor
İnönü Üniversitesi enerji verimliliğinde Türkiye 1'ncisiGÜNDEM
İnönü Üniversitesi enerji verimliliğinde Türkiye 1'ncisi
Afyonkarahisar'da 100 şehit mezarı 60 günde yenilenecekGÜNDEM
Afyonkarahisar'da 100 şehit mezarı 60 günde yenilenecek
Lübnan patlamasında 160 yıllık tarihi Sursock Sarayı da hasar gördüGÜNDEM
Lübnan patlamasında 160 yıllık tarihi Sursock Sarayı da hasar gördü

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandıSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralı(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyorErkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm Erkeklerde göğüs büyüklüğüne 30 dakikada çözüm
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER