SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunDemirtaş: 'İstihdam oluşturan ve ilçeye katkı sağlayanların destekçisiyiz'

Demirtaş: 'İstihdam oluşturan ve ilçeye katkı sağlayanların destekçisiyiz' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, istihdam oluşturan ve ilçeye katkı sağlayanların destekçisi olduklarını söyledi.

+
-
Demirtaş: 'İstihdam oluşturan ve ilçeye katkı sağlayanların destekçisiyiz'

3 Yapı Samsun Vadi Evleri proje sahiplerinin düzenlediği kahvaltılı tanıtım toplantısına, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, belediye meclis üyeleri ve iş adamları katıldı.
Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a teşekkür etmek ve devam eden projenin genel bir değerlendirmesini yapmak amacıyla bir kahvaltı düzenlediklerini belirten firmanın koordinatörü Adem Yıldırım, 'ekonominin lokomotifi' olarak kabul edilen inşaat sektörünün Samsun için de çok önemli olduğunu vurguladı.

'Her hizmetimiz halkımız için'
Sağlıktan spora, ulaşımdan kültür sanata kadar çok çeşitli alanlarda gerçekleştirilen bütün projelerin merkezinde 'insan'ın yer aldığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Attığımız her adımda sadece kendi bölgemize değil, kentimizin bütününe karşı sorumlu olduğumuzu bilerek hareket ediyoruz. Her hizmetimizin İlkadım ilçemize yakışır seviyede olmasına önem veriyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki, bütünü yaşam alanları şehrin modern çizgisini oluşturan en önemli yapı parçalarıdır' dedi.

'İstihdam ve ilçeye katkı sağlayanların destekçisiyiz'
İş dünyasının, iş adamlarının, sanayicilerin desteklenmesinden yana olduğunu ifade eden Başkan Demirtaş, 'Memuriyet hayatımda da böyle düşündüm. Şehrimize herhangi bir arkadaşımız yatırım yapmak istiyorsa onlara yardımcı olmak bizim görevimiz. Pandemi sonrası gerek istihdam gerekse ilçe halkının yaşam standartların üst seviye taşıyan yapıları ilçemize kazandıran firmamıza teşekkür ediyorum. Çünkü firmalar istihdam açısından çok önemli bir sorumluluk taşıyor, Türkiye ekonomisine katkılar sunuyor' diye konuştu.
Programın sonunda Başkanı Necattin Demirtaş, projeyi yerinde inceledi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Bafra Tütün Müzesi İlgi ÇekiyorSAMSUN HABER
Bafra Tütün Müzesi İlgi Çekiyor
KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU HEYETİNİN ANKARA ZİYARETİSAMSUN HABER
KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU HEYETİNİN ANKARA ZİYARETİ
Samsun'da kazaSAMSUN HABER
Samsun'da kaza
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Değirmenci: 'Savaşmak için gelmedik'SAMSUN HABER
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Değirmenci: 'Savaşmak için gelmedik'

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte İstanbul Sözleşmesi, Lübnan'da Patlama, Koronavirüs Yükselişte
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER