SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunBafra HEM'in kurslarına tam not

Bafra HEM'in kurslarına tam not - Samsun Haberleri

Samsun Bafra Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen destekleme ve yetiştirme kurslarında tam not aldı.

+
-
Bafra HEM'in kurslarına tam not

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce mezun öğrencilere yönelik açılan ücretsiz üniversite sınavına yönelik destekleme ve yetiştirme kursuna devam eden 220 öğrencinin tamamı barajı aştı. Kursa katılan öğrencilerden Nurefşan Cebeci Türkiye AYT 8111'ncisi oldu.
Kurum Müdürü Hacı Avcı, kursu veren öğretmenleri ve sınavlarda başarı gösteren öğrencileri tebrik etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSAMSUN HABER
Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi
Açık Sahne etkinliklerine pandemi molasıSAMSUN HABER
Açık Sahne etkinliklerine pandemi molası
OKA 4 il için hedef pazar sektör raporları hazırladıSAMSUN HABER
OKA 4 il için hedef pazar sektör raporları hazırladı
Samsun'da korona ihbar hattı hizmetteSAMSUN HABER
Samsun'da korona ihbar hattı hizmette

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSamsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER