HaberlerSamsunBilgi Güvenliği ve Enerji Yönetim Sistemleri eğitimleri tamamlandı

Bilgi Güvenliği ve Enerji Yönetim Sistemleri eğitimleri tamamlandı - Samsun Haberleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ), 27 Temmuz'da başlayan 'TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri' ve 'TS EN ISO /IES 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri' çalışan eğitimleri sona erdi. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi ile İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda eş zamanlı verilen eğitimlerin sonunda eğitimcilere 'Fidan Sertifikası' sunuldu.

+
-
Bilgi Güvenliği ve Enerji Yönetim Sistemleri eğitimleri tamamlandı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 'Enerji Yönetim Sistemleri' ve 'Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri' sertifikası alabilmek için başvurduğu Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanlarının verdiği 3 günlük eğitimler tamamlandı.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri anlatıldı
İlahiyat Fakültesi Konferans Salonundaki ilk eğitimde 'TS EN ISO /IES 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri' eğitiminde bilgi teknolojisi, güvenlik teknikleri, bilgi güvenliği yönetim sistemleri, gereksinimler ve standartlar konularında bilgiler çalışanlara aktarıldı. Eğitim Ankara'dan gelen Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Uzmanı Ali Kemal Eyüpoğlu tarafından verildi. Üç günlük eğitim sonunda (TSE) Uzmanı Ali Kemal Eyüpoğlu'na teşekkür edilerek adına kampüse dikilen fidanın sertifikası sunuldu.

Enerji Yönetim Sistemleri eğitimi de başarıyla tamamlandı
Diğer tarafta OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde verilen 'TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri' eğitiminde; TSE Uzmanı Tuncay Çimen enerjinin önemi, enerji yönetim sistemleri, standardın maddeleri konuları hakkında üç gün boyunca çalışanları bilgilendirdi. Resmi olarak bu belgeyi alan Türkiye'de ilk devlet kurumu olmanın hedeflendiği eğitimlerin sonunda TSE Uzmanı Tuncay Çimen'e adına düzenlenen fidan sertifikası takdim edilerek kendisine teşekkür edildi.
Kalite eğitimleri 25-27 Ağustos tarihlerinde de 'TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri' ile devam edecek.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da kaza can aldıSAMSUN HABER
Samsun'da kaza can aldı
Garnizon Komutanı Üstün'den şehit ailelerine mektupSAMSUN HABER
Garnizon Komutanı Üstün'den şehit ailelerine mektup
Motosikletle seyir halindeyken öldü!SAMSUN HABER
Motosikletle seyir halindeyken öldü!
Samsun'da şüpheli ölüm!SAMSUN HABER
Samsun'da şüpheli ölüm!

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararMotosikletle seyir halindeyken öldü! Motosikletle seyir halindeyken öldü!Samsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER