SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerİdlibSMO, rejim saldırılarına karşı hazırlanıyor

SMO, rejim saldırılarına karşı hazırlanıyor - İdlib Haberleri

Suriye Milli Ordusu (SMO) olası rejim saldırılarına karşı İdlib kırsalındaki kontrol noktalarına askeri takviye gönderdi.

+
-
SMO, rejim saldırılarına karşı hazırlanıyor

Suriye Milli Ordusu (SMO), İdlib kırsalında farklı noktalara askeri takviye gönderdi. SMO, rejim ve Rus birliklerin saldırılarına karşı en az 213 askere eğitim verdi. Eğitim alan askerlerden 75'i kontrol noktalarına gönderildi. İdlib kırsalına gönderilen SMO askerleri kontrol altına alınan bölgelerde güvenliği sağlamak ve Esad rejimin saldırılarını engellemekle görevlendirildi. Askerlere eğitim veren SMO komutanı Ebu Ahmet yaptığı açıklamada, 'Bugün 5. askeri gurubumuzun eğitimini bitirdik. Verilen eğitim sıradan bir eğitim değil özel ve yoğun bir eğitim. Askerler önemli teknikleri öğrendi. Hedefimiz kontrol noktalarımızı güçlendirmek, düşmanlarımıza karşı çıkabilmek, saldırıları engellemek' ifadelerini kullandı. SMO'nun resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanan bilgilere göre, bir çok yerin temizlenmesine rağmen olası rejim saldırıları sivillerin ve bazı bölgelerin güvenliği için hala bir tehlike oluşturmaya devam ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İzmir'de feci kaza: 1 ölü, 3 yaralıGÜNDEM
İzmir'de feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı
Cinsel istismara iddiasına 4 tutuklamaGÜNDEM
Cinsel istismara iddiasına 4 tutuklama
Kuşadası'nda silahlı saldırıGÜNDEM
Kuşadası'nda silahlı saldırı
Milas'ta traktör kazası 1 kişi hayatını kaybettiGÜNDEM
Milas'ta traktör kazası; 1 kişi hayatını kaybetti

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlarSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldü
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER