SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerKayseriKayseri Üniversitesi'nde Yaz Dönemi Uygulamalarında Öğrenciler Maske Üretimi Yap

Kayseri Üniversitesi'nde Yaz Dönemi Uygulamalarında Öğrenciler Maske Üretimi Yap - Kayseri Haberleri

Mesleki ve teknik yükseköğretimde iddialı olan Kayseri Üniversitesi, iş dünyasına katkı sağlayacak nitelikte iş üretmeye yönelik yaptığı uygulamalara devam ediyor. Bu bağlamda Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Tekstil Teknolojisi Programı öğrencileri, 2019-2020 yaz dönemi uygulamalarında bez maske üretimi yapıyor.

+
-
Kayseri Üniversitesi'nde Yaz Dönemi Uygulamalarında Öğrenciler Maske Üretimi Yap

Kayseri Üniversitesi'nin eğitim vermiş olduğu mesleki ve teknik alanlarında ülkemizin ihtiyaç duyduğu ana insan kaynağını yetiştirmenin yanında sahada uygulamalara devam ettiğini belirten Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, özverili çalışmaları ile ülkemiz iş dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştiren öğretim elemanlarına teşekkür etti. Rektör Karamustafa, öğrencilere, milli ve manevi değerlere sahip çıkarak Türkiye'nin küresel rekabet ortamında daha da ileri giderek başarılı olabilmesi için topyekün çalışmaları gerektiğine ilişkin tavsiyelerde bulundu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Kayınpederini bıçaklayan damat 'pişmanım' dediGÜNDEM
Kayınpederini bıçaklayan damat 'pişmanım' dedi
Çakmakla gaz kaçağını kontrol ederken yanıyorduGÜNDEM
Çakmakla gaz kaçağını kontrol ederken yanıyordu
Şehit polisler için mevlit okutulduGÜNDEM
Şehit polisler için mevlit okutuldu
Limanda patlamamış top mermisi bulunduGÜNDEM
Limanda patlamamış top mermisi bulundu

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlarSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldü
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER