HaberlerSamsunBaşkan Togar 3 aileye çifte bayram yaşattı

Başkan Togar 3 aileye çifte bayram yaşattı - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kurban Bayramı öncesi üç aileye evlerini teslim ederek, çifte bayram sevinci yaşattı.

+
-
Başkan Togar 3 aileye çifte bayram yaşattı

Sosyal belediyecilikte örnek teşkil eden Tekkeköy Belediyesi olumsuz fiziki şartlarda hayatlarını idame ettiren üç aile yeni evlerini yaptırdı. Sosyal belediyeciliği her anlamda gerçekleştirmeyi başardıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Böyle ulvi görevler herkese nasip olmaz. Allah bunu bize nasip etmiş. Herkesin bir hayali vardır. Yaşadığı yerdeki insanlara dokunmak gibi. 500 km beton veya asfalt yol yapsak bu kadar keyif alamayız. Bu işlere giderken hep şöyle dedim. Kimi insanların hayalleri vardır. Kimisi bir gayrimenkulün sahibi, kimisi bir özel aracın sahibi, kimisi yazlık, kimisi kışlık bir evin, kimisi yatın katın sahibi olmakla çok mutlu olurlar. Mübalağa olmasın onların ondan aldığı keyfi ben bu işlerden alan bir bireyim. Rabb'im bizlere fiziki yapısı nedeniyle yaşam şartları olumsuz olan yerlerde yaşamak zorunda kalan insanların hayatlarına çocuklarına dokunmayı nasip etsin' dedi.

'Diğer üç evimizin teslimi bayramdan sonraya kaldı'
Bayramda sonra 3 aileye daha evlerini teslim edeceklerini söyleyen Togar, 'İnşallah bayramdan sonra on beş gün içerisinde diğer üç evimizi de teslim edeceğiz. Bu manada Yazılar Mahallemizde üç ailemize yeni evlerini teslim ettik. Rabb'im sağlık içinde oturmayı nasip etsin' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıSAMSUN HABER
Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı
Samsun'da kaza can aldıSAMSUN HABER
Samsun'da kaza can aldı
Garnizon Komutanı Üstün'den şehit ailelerine mektupSAMSUN HABER
Garnizon Komutanı Üstün'den şehit ailelerine mektup
Motosikletle seyir halindeyken öldü!SAMSUN HABER
Motosikletle seyir halindeyken öldü!

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER