SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsun'EduHack: Hacking Education Projesi' toplantısı Samsun'da yapıldı

'EduHack: Hacking Education Projesi' toplantısı Samsun'da yapıldı - Samsun Haberleri

Türkiye, Estonya, Letonya, İtalya ve İspanya ortaklığıyla yürütülen 'EduHack: Hacking Education Projesi' toplantısı, kamu kurumları ve özel sektör temsilcilerinin katılımıyla Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tekkeköy Belediye binasında gerçekleştirildi.

+
-
'EduHack: Hacking Education Projesi' toplantısı Samsun'da yapıldı

Merkezi Proje Toplantısı (HUB) toplantıları ortak tüm ülkelerde her bir ülkenin yerel eğitim birimlerinin, yenilik merkezlerinin, üniversitelerin, endüstrinin, yerel yönetimin, BT'nin (Bilişim ve Teknoloji), bireylerin ve şirketlerin uzmanlığını bir araya getirmeyi amaçlıyor. Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Türkiye'de geçekleştirilen Erasmus + Stratejik Ortaklıklar Programı kapsamındaki toplantı Tekkeköy Belediye Binasında yapıldı. Toplantıya, kamu kurumları ve özel sektörden 13 kişi katıldı.

Pandeminin, eğitim sürecini nasıl etkilediği tartışıldı
Eğitimdeki eksikliklerin ve sorunların tespit edilmesinin amaçlandığı toplantıda katılımcılar, pandemi sürecinin eğitimi nasıl etkilediğini ve şekillendirdiğini de tartıştı. Projenin sonraki aşamasında bu toplantıdan elde edilen veriler kullanılarak bir eğitim hackathonu düzenlenecek. Eğitimdeki eksikliklerin ve sorunların tespit edilmesinin amaçlandığı toplantıda katılımcılar, pandemi sürecinin eğitimi nasıl etkilediğini ve şekillendirdiğini de konuştu. Projenin sonraki aşamasında bu toplantıdan elde edilen veriler kullanılarak bir eğitim hackathonu düzenlenecek.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
75 kök kenevir bitkisi ele geçirildiSAMSUN HABER
75 kök kenevir bitkisi ele geçirildi
Bafra Tütün Müzesi İlgi ÇekiyorSAMSUN HABER
Bafra Tütün Müzesi İlgi Çekiyor
KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU HEYETİNİN ANKARA ZİYARETİSAMSUN HABER
KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU HEYETİNİN ANKARA ZİYARETİ
Samsun'da kazaSAMSUN HABER
Samsun'da kaza

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Samsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaSamsun'da kaza Samsun'da kazaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER