SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerKırşehirKırşehir şehitliği, Kurban Bayramına hazırlandı

Kırşehir şehitliği, Kurban Bayramına hazırlandı - Kırşehir Haberleri

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ahmet Tozluklu Şehitliğini kurban bayramına hazırladı.

+
-
Kırşehir şehitliği, Kurban Bayramına hazırlandı

Kırşehir şehitliğinde şehitlerin ebedi yurtları, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından al bayrağın rengi kırmızı, beyaz çiçeklerle donatıldı. Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehitlerin ebedi yurtlarında 365 gün esaslı dernek olarak bakım, onarım ve süsleme çalışmaları yaptıklarını söyledi. Başkan Kılıçaslan, 'Kırşehir Valiliği ve Sosyal Yardımlaşma Vakfının da katkılarıyla Ahmet Tozluklu Şehitliğinde düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yapmaktayız. Bayramlarda küçükler, büyüklerini ziyaret eder. Şehit ailelerinde ise tek fark büyüklerin küçüklere gelmesidir. Bizde Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak şehit, anne,baba,eş ve kardeşlerine bayramlık ebedi mekanları hazırladık' dedi.

Şehitlik kameralarla izleniyor
Dernek Başkanı Kılıçaslan, şehitliğin güvenlik gerekçesiyle kurulan 5 farklı kamera açısıyla izlediğini de belirtti. Kılıçaslan; 'Ahmet Tozluklu Şehitliğinde derneğimizin girişimleri sonrasında İstanbul'da yaşayan Kırşehirli bir iş insanının vasıtası ile kamera sistemi kurduk. Kurulan sistemle şehitliğin güvenliği de sağlanıyor. Şehitlik, derneğimiz aracılığı ile ailelerin de talepleri doğrultusunda güncelleniyor. Şehitlerimizin mezarları güllere donatılacak' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıGÜNDEM
Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı
Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıGÜNDEM
Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı
Edremit'te kaza: 1 yaralıGÜNDEM
Edremit'te kaza: 1 yaralı
Zincirleme kaza nedeniyle TEM Otoyolu İstanbul istikametine trafiğe kapatıldıGÜNDEM
Zincirleme kaza nedeniyle TEM Otoyolu İstanbul istikametine trafiğe kapatıldı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıKahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER