SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerGaziantepGSO Başkanı Adnan Ünverdi'den Bayram mesajı

GSO Başkanı Adnan Ünverdi'den Bayram mesajı - Gaziantep Haberleri

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayarak, 'Bu müstesna günlerin tüm dünyada sevgi, sağlık, barış ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum' ifadelerini kullandı.

+
-
GSO Başkanı Adnan Ünverdi'den Bayram mesajı

Kurban Bayramı'na ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten GSO Başkanı Adnan Ünverdi, 'Yaşanan salgın nedeniyle toplumsal dayanışmanın çok daha öne çıktığı bir dönemde Kurban Bayramı vesilesiyle birbirimize sahip çıkacak, mutluluğumuzu paylaşarak artıracağız. Aziz milletimiz 'Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir' anlayışıyla tarih boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olmuş, ekmeğini bölüşmüştür. Bu mübarek bayram günlerinde de zorda olana el uzatarak gönül alacak, bayramın neşesini birlikte yaşayacağız. Bayramlar ziyaretlerde bulunduğumuz, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz özel günlerdir, ancak bu senenin koşulları sağlığımız açısından riskler teşkil ediyor. Bayramımızı hüzne çevirmemek için özellikle mesafe konusu başta olmak üzere maske, hijyen ve 14 kurala muhakkak uymalıyız. Ancak bu şekilde kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını koruyabiliriz. Sevginin, hoşgörünün hakim olduğu, kırgınlıkların bittiği toplumsal bağların kuvvetlendiği bu güzel günler vesilesiyle büyüklerimizin gönlünü alalım, çocuklarımıza gelenek ve göreneklerimizi anlatıp, aktaralım. Toplumsal yaşamda, trafikte, sosyal alanlarda sabır ve hoşgörüyü elden bırakmayalım. Kardeş olduğumuzu unutmayalım, kardeşimizi kırmayalım. Cennet vatanımızda birbirimizi daha çok sevelim, bayramın güzelliklerini tüm yıla yayalım. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin, milletimizin ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar diliyorum' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Giresunspor yönetimi, kulübün ekonomik sorunlarına çözüm arıyorEKONOMİ
Giresunspor yönetimi, kulübün ekonomik sorunlarına çözüm arıyor
Mersinliler su faturalarını Turkcell'den kolayca ödeyebilecekEKONOMİ
Mersinliler su faturalarını Turkcell'den kolayca ödeyebilecek
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekEKONOMİ
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyorEKONOMİ
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyor

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatları'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER