SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerİstanbulDerin dondurucular 24 saatte kapıda

Derin dondurucular 24 saatte kapıda - İstanbul Haberleri

Bayramı karşılamaya çok az bir süre kaldı. Özellikle Kurban Bayramı'nda daha fazla ihtiyaç duyulan derin dondurucular, 24 saatte teslim ediliyor.

+
-
Derin dondurucular 24 saatte kapıda

Gıdaların vitamin değerini yüzde 95'e, nem değerini ise yüzde 100'e kadar koruyan Vestel derin dondurucular 24 saatte alıcıya teslim ediliyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre et ve sebzeleri 4 mevsim tazeliğini koruyarak saklamaya yardımcı derin dondurucular, markanın internet adresinden 14.30'a kadar sipariş verilmesi halinde ertesi gün kapıya kadar teslim ediliyor.
Sandık tipi yatay ve çekmeceli dikey seçenekleriyle derin dondurucular Kurban Bayramı'na özel indirimlerle satışa sunuluyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekEKONOMİ
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyorEKONOMİ
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyor
GSM mağazasında gurbetçiye 'aksesuar' oyunuEKONOMİ
GSM mağazasında gurbetçiye 'aksesuar' oyunu
Sason'da organik köy ürünleri pazardaki yerini aldıEKONOMİ
Sason'da organik köy ürünleri pazardaki yerini aldı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıİkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareket
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER