SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunHavza'da Lokman Hekim yeniden şifa dağıtmaya başladı

Havza'da Lokman Hekim yeniden şifa dağıtmaya başladı - Samsun Haberleri

Havza Belediyesi iştiraki olan Havza 25 Mayıs Termal Turizm A.Ş. tarafından işletilen ve bir süredir tadilatı devam eden Lokman Hekim Kaplıca Tesisleri tadilatının tamamlanmasının ardından yeni yüzü ile yeniden hizmete girdi.

+
-
Havza'da Lokman Hekim yeniden şifa dağıtmaya başladı

Yenilenen havuz, kurna, dinlenme mekanları ve hususi banyoları ile hizmete giren tesiste korona virüs tedbirleri doğrultusunda alınan önlemler ile yeniden şifa dağıtan tesis yeni ve modern yüzü ile beğeni topluyor.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tadilatın bayram öncesi bitmesinin ilçeye kaplıca turizmi için geleceklere daha kaliteli ve güvenli hizmet vermek için önemli olduğunu belirterek, 'Yapılan tadilat ile tesisimiz daha modern bir hal aldı. Ayrıca korona virüs tedbirleri kapsamında aldığımız tedbirler ile hem ilçemizden hem de kaplıca için ilçe dışından gelen misafirlerimize güvenli bir hizmet sunulmakta. Kaplıca tesisimiz yeni yüzü ile halkımıza hayırlı olsun' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da 200 hektarlık alan kül oldu!SAMSUN HABER
Samsun'da 200 hektarlık alan kül oldu!
Samsun'da suyun kalitesi artıyorSAMSUN HABER
Samsun'da suyun kalitesi artıyor
Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSAMSUN HABER
Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti
Samsun için deprem uyarısı!SAMSUN HABER
Samsun için deprem uyarısı!

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER