SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunBaşkan Kılıç Bafra'yı karış karış dolaşıyor

Başkan Kılıç Bafra'yı karış karış dolaşıyor - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç; uzak yakın ayrımı yapmadan, ilçenin tüm mahallelerini karış karış dolaşmaya devam ediyor.

+
-
Başkan Kılıç Bafra'yı karış karış dolaşıyor

Bafra şehir merkezine 37 km uzaklıkta Bengü, 33 km uzaklıkta olan Başkaya, 31 km mesafede olan İğdir ve 29 km uzaklıktaki Yiğitalan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kılıç, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Kılıç ayrıca Bengü Ambaryanı Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi seyyar taş kırma makinesi çalışma alanında inceleme yaparak, Komşupınar Mahalle Muhtarı Osman Kurt ve ekip çalışanları ile değerlendirmelerde bulundu.

'Söz verdiğimiz gibi'
Uzak yakın demeden vatandaşların ayağına gittiklerini belirten Kılıç, 'Kapısını çalıyor, hal hatır soruyoruz. Bu ziyaretlerde, seçim sürecinde aldığımız notların yanı sıra göreve gelir gelmez tüm mahallemizde belirlediğimiz sorun ve beklentileri çözüme kavuşturmaya çalışıyor, söz konusu sorunları yerinde inceliyor, mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla istişareler gerçekleştiriyoruz. Yeni taleplerle ilgili de anlık çözüme kavuşacak olanları yerinde verdiğimiz talimatlarımızla karşılarken, kısa ve orta vadede çözebileceklerimizin de planlamalarını yine yerinde yapıyoruz' dedi.

'Bafra'yı karış karış dolaşıyoruz'
'Gidemediğin yer senin değildir' sözünden hareketle uzak mahallelerden yakın mahallelere, sorunu daha fazla olan bölgelerden daha az olan bölgelere doğru bir ziyaret takvimi oluşturduklarını anlatan Kılıç, 'Size oy versin veya vermesin bütün ilçe halkımızla konuşuyor, kucaklaşıyoruz. Ziyaretlerimizde mahallelerimizde yapılan bu çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buluyoruz. Meclis üyelerimiz, başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimizle birlikte hemşehrilerimizin yeni taleplerini dinlemeye devam ediyor, sadece belediyemizi ilgilendiren konularda değil, Büyükşehir, SASKİ, veya diğer kurumlarla ilgili talepleri de dinliyor, talebin ilgili kurumlara iletilmesini ve çözümü için takibini de sağlamaya çalışıyoruz' diye konuştu.

'Bize ulaşamayana, biz ulaşmaya devam edeceğiz'
Ziyaretlerde muhtarlardan sokaktaki vatandaşlara, hanımlardan gençlere ve çocuklara kadar her kesimden vatandaşla görüşme fırsatı bulduklarını belirten Başkan Kılıç şunları söyledi: 'Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapımız her bir vatandaşımıza açık oldu. Ancak bunu asla yeterli görmedik. Bize ulaşamayan vatandaşlarımıza biz ulaşıyor, vatandaşlarımızı dinliyor, önceliklerini öğreniyor, sorunları yerinde tespit ediyor, çözüm yollarını onlarla yaptığımız fikir alışverişleriyle değerlendiriyoruz. Bu ziyaretleri, taleplerin ve devam eden çalışmaların yerinde tespiti, yeni başlayacak çalışmaların fizibilitesi ve planlaması ile vatandaşlarımızla istişareler bakımından oldukça fazla önemsiyoruz. Kapımız vatandaşlarımıza bundan sonra da her zaman açık olacak. Diğer taraftan da bu mahalle ziyaretlerimizde devam edecek.'
Ziyaretlerde Başkan Kılıç'a Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tokgöz ve Şaban Hüryaşar, Meclis Üyesi Ali Oğuz ve Fen İşleri Müdürü Gökhan Ünal eşlik etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Otopark projesi gerçekleşiyorSAMSUN HABER
Otopark projesi gerçekleşiyor
Kalıntısız şeftaliye sertifikaSAMSUN HABER
Kalıntısız şeftaliye sertifika
Başkan Demirtaş semt pazarlarını denetlediSAMSUN HABER
Başkan Demirtaş semt pazarlarını denetledi
Atakum Belediyesi dünya barışı için turnaları uçurduSAMSUN HABER
Atakum Belediyesi dünya barışı için turnaları uçurdu

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER