SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunKazada ölen Nuri Beyazpınar'ın anısına bisikletliler kampı

Kazada ölen Nuri Beyazpınar'ın anısına bisikletliler kampı - Samsun Haberleri

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde kazada hayatını kaybeden 16 yaşındaki bisiklet sürücüsü Nuri Beyazpınar'ın anısına kamp düzenledi.

+
-
Kazada ölen Nuri Beyazpınar'ın anısına bisikletliler kampı

1 ay önce 19 Mayıs ilçesi Kumcağız Mahallesi'nde bisikleti ile seyir halinde olan 16 yaşındaki Nuri Beyazpınar, karşı yönden gelen ve şerit ihlali yapan motosiklet sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Bisikletliler Derneği Bafra Temsilciliği ve Bafra Bisiklet Topluluğu Bafra'nın Hıdrellez Mahallesi'nde Nuri Beyazpınar anısına kamp düzenledi. Kampa Nurican Beyazpınar'ın ailesi de katıldı. Bisiklet sporcuları kampın ikinci günü arkadaşlarının anısına dağ bisikleti turu yaptı.
Bisikletliler Derneği Bafra Temsilcisi Hülya Yangın Ertekin, 'Hıdrellez'de yaptığımız bu kamp bizim için çok anlamlı. Pedaldaşımız Nurican'ı kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşıyoruz. Kaza sürecini yakından takip ediyoruz. Ailesinin yanındayız. Arkadaşımızın ölümüne sebep olan kişinin serbest kalması düşündürücü. Adalete güveniyoruz' diyerek kampa destek verenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSAMSUN HABER
Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi
Açık Sahne etkinliklerine pandemi molasıSAMSUN HABER
Açık Sahne etkinliklerine pandemi molası
OKA 4 il için hedef pazar sektör raporları hazırladıSAMSUN HABER
OKA 4 il için hedef pazar sektör raporları hazırladı
Samsun'da korona ihbar hattı hizmetteSAMSUN HABER
Samsun'da korona ihbar hattı hizmette

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER