HaberlerManisaTuğgeneral Yıldırım'dan şehit ailelerine bayram ziyareti

Tuğgeneral Yıldırım'dan şehit ailelerine bayram ziyareti - Manisa Haberleri

Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Kurban Bayramı öncesi Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesine ziyaret gerçekleştirildi.

+
-
Tuğgeneral Yıldırım'dan şehit ailelerine bayram ziyareti

Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Kurban Bayramı öncesi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini ziyaret ederek şehit aileleri ve gazilerin bayramını kutladı.
Ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, 'Başta şehit aileleri ve gaziler, Başkanımız Gazi Ümit Taydaş olmak üzere ziyarette hazır bulunan Salihli İrtibat Bürosu Sorumlusu Şehit Babası Abdullah Varol, Turgutlu İrtibat Bürosu Sorumlusu Şehit Kardeşi Ahmet İlter ve çok sayıda ziyarete katılım gösteren yanı sıra tüm şehit yakını ve gazinin bayramını mübarek eder, daima yanlarında olduğumuzu ifade ederim' dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş ise, 'Değerli Komutanım, ziyaretiniz için teşekkür ederim. Sizin de bayramınız mübarek olsun. Devletimiz yanımızda, şehit yakını ve gazileri onurlandırdınız.' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiGÜNDEM
Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi
İstanbul'a tayini çıkan polis memuru kazada yaralandıGÜNDEM
İstanbul'a tayini çıkan polis memuru kazada yaralandı
Ayvalık'ta trafik kazası: 1 yaralıGÜNDEM
Ayvalık'ta trafik kazası: 1 yaralı
Muğla'da trafik kazası: 4 yaralıGÜNDEM
Muğla'da trafik kazası: 4 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER