HaberlerKocaeliOyuncu Burhan Çelik ''Türk Binbaşı'' rolüyle geliyor

Oyuncu Burhan Çelik ''Türk Binbaşı'' rolüyle geliyor - Kocaeli Haberleri

2019'da vizyona giren 'O İş Bende' adlı filmde filminde 'Mafya lideri Zülküf' karakterini canlandıran oyuncu Burhan Çelik, çekimlerinin büyük bir kısmı Suriye'de yapılacak olan filmde 'Türk Binbaşı' karakterini canlandıracak.

+
-
Oyuncu Burhan Çelik ''Türk Binbaşı'' rolüyle geliyor

Daha önce 'Suriye'den Kaçış', 'Gizemli Köşk', 'Zifir-i Azap', 'O İş Bende' filmlerinde rol alan oyuncu Burhan Çelik, yeni bir proje için hazırlıklara başladı. 2020 yılının Kasım ayında çekimlerin yüzde 80'inin Suriye'de çekileceği sinema filminde Burhan Çelik, 'Türk Binbaşı' rolüyle sinamaseverlerle buluşacak. Proje ile ilgili konuşan Çelik, ''Senaryoyu okuduğum ilk an o kadar duygulandım ki, aklıma ücret gelmedi bile. Bazı şeyler vardır, duygular paradan daha ağır basar. Senaryoda şehidin kollarımda can vermesini okuduğumda duygularım kendini ele verdi. Öyle güzel bir rol teklifi aldım ki, bununla gurur duyuyorum. İnşallah rolümü gururla, layığıyla yerine getireceğim' ifadelerini kullandı.
Çelik, 2013 yılında yönetmenliğini ve yapımcılığını Murat Uygur'un yaptığı ''Suriyeden Kaçış'' filminde de benzer rolü üstlendiğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Kuşadası'nda eğlence mekanları doldu taştıMAGAZİN
Kuşadası'nda eğlence mekanları doldu taştı
Necati ve Saykolar Didim'i coşturduMAGAZİN
Necati ve Saykolar Didim'i coşturdu
Banu Karaca Bodrum'u coşturduMAGAZİN
Banu Karaca Bodrum'u coşturdu
Duygu Bal'ın yat keyfiMAGAZİN
Duygu Bal'ın yat keyfi

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER