SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerİstanbulÜniversite adayı öğrencilere 360 derece sanal tur imkanı

Üniversite adayı öğrencilere 360 derece sanal tur imkanı - İstanbul Haberleri

Üniversite tercihleri dönemi için özel olarak geliştirilen 360 derece sanal tur, öğrencilerin imdadına yetişiyor. Video şeklinde hazırlanan ve anında online destek sunan tur sayesinde öğrenciler, okumak istediği fakültenin sınıfından, laboratuvarına hatta bahçesinden ders çalışma alanına kadar her bir noktayı evinden çıkmadan gezebilecek.

+
-
Üniversite adayı öğrencilere 360 derece sanal tur imkanı

Üniversite sınavı için ter döken aday öğrencileri, sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından heyecanlı bir tercih dönemi bekliyor. Pandemi nedeniyle Bahçeşehir Üniversitesi tarafından üniversite adayı öğrenciler için özel olarak tasarlanan 360 derece videolu görsellere sahip Virtual tur, öğrencilere sınırsız imkan sunuyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki aday öğrencilere evden çıkmadan üniversitenin tüm fakültelerini, sınıflarını, laboratuvarlarını ve sosyal alanlarını gezme imkanı veren virtual turun yanı sıra öğrenci dilerse 27 Temmuz - 14 Ağustos tarihleri arasında üniversiteye gelerek dilediği bilgiyi edinebilecek.
Virtual tur hangi imkanları sunuyor?
Tercih tanıtım döneminde üniversiteyi gezme imkanı bulamayan öğrenciler, üniversitenin her bir noktasını sanal tur aracılığıyla gezme fırsatına sahip oluyor. Öğrenciye tur esnasında açıklayıcı bilgiler verilirken, aynı zamanda istediği anda ilgili bilgiyi içeren sitenin sayfasına da yönlendirme sağlanıyor. 360 derece sanal tur imkanı sunan sistemde, aynı zamanda canlı destek hizmeti ile öğrencilerin tüm sorularına yanıt verilirken, sınıflardan fakültenin her bir noktası gezilebiliyor ve kampüsler arası geçişler de hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Öğrencinin özgürce gezmesini sağlayan tur deneyimi, hem sağlıklı hem de açıklayıcı bilgiler veriyor.
Online tanıtım devrede
https://aday.bau.edu.tr/ adresinden sanal turu deneyimleyebilecek öğrenci, istediği bölümün ders içerikleri, kariyer ve iş olanakları hakkındaki bilgiyi, bölümün akademisyenlerinden alabilecek. Bunun yanı sıra, öğrenci Bahçeşehir Üniversitesi'ndeki imkanları bölümün öğrencisiyle sohbet ederek öğrenebilecek.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
'Üniversiteler bireylerin değerlerini de şekillendiriyor'GÜNDEM
'Üniversiteler bireylerin değerlerini de şekillendiriyor'
'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'de Akdeniz Üniversitesi'ne yoğun ilgiGÜNDEM
'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'de Akdeniz Üniversitesi'ne yoğun ilgi
Şırnak emniyetinden terörün finans kaynağına büyük darbeGÜNDEM
Şırnak emniyetinden terörün finans kaynağına büyük darbe
Ne ceza yedi ne kaza yaptı, gelen tüm teklifleri reddediyorGÜNDEM
Ne ceza yedi ne kaza yaptı, gelen tüm teklifleri reddediyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralıTurkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imz Turkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imzŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandı(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER