SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunAlper Dilek güven tazeledi

Alper Dilek güven tazeledi - Samsun Haberleri

Samsun Diş Hekimleri Odası'nda yapılan seçimlerde mevcut başkan Alper Dilek yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

+
-
Alper Dilek güven tazeledi

Mevcut başkan Alper Dilek ve Tuncay Seven listelerinin yarıştığı çarşaf liste usulüyle yapılan seçimde Samsun, Sinop, Ordu ve Amasya'dan diş hekimleri oy kullandı. 237 üyenin oy kullandığı seçimde 2 oy geçersiz sayıldı. Alper Dilek'in listesinden 8 kişi ve Tuncay Seven en çok oyu alan adaylar olarak 9 kişilik yönetim kurulunu oluşturdu.
Seçim hakkında bilgi veren Samsun Diş Hekimleri Odası Başkanı Alper Dilek, 'Normalde nisan ayında yapılması gerekiyordu ama pandemiden ötürü temmuz ayına ertelendi. Zorlu bir seçim süreci yaşadık. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Projelerimiz vardı onları devam ettireceğiz. Diş hekimlerinin sorunları devam ediyor. Şu anda zaten mevcut sorunları çözmek için uğraşıyoruz. Bundan sonraki hedefimiz de yine bu sorunlarla ilgilenmek olacak. Özellikle genç meslektaşlarımıza bundan sonra çok daha fazla yöneleceğiz. Çünkü çok fazla mezun veriyoruz. Bu arkadaşlarla daha fazla ilgilenmeyi planlıyoruz. Onlarla ilgili projelerimiz var. Amasya, Ordu ve Sinop bize bağlı. Bu bölgelerde daha çok etkinlik yapmayı planlıyoruz. Diş hekimlerinin meslek sonrası eğitimlerini bu bölgelerde daha fazla ağırlık vermeyi düşünüyoruz. Birebir diş hekimlerine dokunmak istiyoruz. İnşallah camiamız için hepimiz için hayırlısı olur' dedi.
Alper Dilek başkanlığında yeni yönetim şunisimlerden oluştu,' İlker Keskiner, Şafak Külünk, Ali Ekrem Doğan, Erman Ürer, Talat Gevez, Övgü Tunçdemir Eyüboğlu, Tuncay Seven ve Can Seyhan'.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSAMSUN HABER
Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı
Samsun'da 'Güvenli ulaşım'SAMSUN HABER
Samsun'da 'Güvenli ulaşım'
Valilikten şehit polis için açıklamaSAMSUN HABER
Valilikten şehit polis için açıklama
Samsun bugün de sıcaktan yanacak SAMSUN HABER
Samsun bugün de sıcaktan yanacak

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatlarıEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıKahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER