SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerManisaEge İhracatçılar Derneği Gençlik Kurulu çalışmalarına başladı

Ege İhracatçılar Derneği Gençlik Kurulu çalışmalarına başladı - Manisa Haberleri

18 ay önce ülke ve bölgelerindeki ihracatı arttırmak amacıyla üreticiler tarafından Manisa'da kurulan Ege İhracatçılar Derneği (EGEİD) sektör ve faaliyet alanlarını genişleterek büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda oluşturulan gençlik kurulu da çalışmalarına başlayarak, genç girişimcilere üretim ve pazarlama konusunda çözüm ortağı oluyor.

+
-
Ege İhracatçılar Derneği Gençlik Kurulu çalışmalarına başladı

Ege Bölgesindeki şirketlerin ikinci ve üçüncü kuşaklarının yanı sıra sıfırdan ihracata yönelen girişimcilerin ve yatırımcılara da pazar konusunda destek veren EGEİD artık 38 sektör temsilcisiyle hemen hemen her alanda çalışmalarını sürdürüyor. Derneklerine yönelik ilgiden memnuniyetini dile getiren Ege İhracatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, 'İki hedefimiz var. İlk hedefimiz ülkemize ve bölgemize ihracat konusunda elimizden geldiği kadarıyla destek sağlamak. Bu bizim kamu yararına olan borcumuzu ödemektir. İkincisi şirketlerimizin iş hacimlerini büyüterek istihdama ve dolayısıyla uğruna emek verdiğimiz şirketlerimizin büyümesine vesile olmaktır. Çok şükür ki pandemiye rağmen şimdiye kadar iyi işler çıkardık. Kimse kişisel menfaatinin peşinde değil. Bugün ona belki yarın bana derdinde. Şirketlerimiz üreterek,ülkemizde ürettiklerimizi ihraç ederek büyüyecek. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında oluşturduğumuz gençlik kurulu da artık sahaya indi. Bu kurul genç girişimcilere ulaşarak, onların hayallerini ve hedeflerinin gerçekleştirmelerinde yol gösterici olacaktır' dedi.
EGEİD Gençlik Kurulu Koordinatörü Asil Üçbaylar ise 'Her birimiz gerek aileden gerek sıfırdan ortak kurduğumuz şirketlerle üretim yapıyoruz. Hedefimiz, hayal kurmaktan vazgeçip düşünen üreten ve ürettiği ile övünen genç girişimcileri bir çatı altında toplamak. Bizler yerli üretimi desteklemek amacıyla katma değer sağlayacak her türlü ürün ve hizmeti projelendirme üretme ve pazarlama konularında çözüm ortağı olmak için bir çatı altında toplandık' diye konuştu.
EGEİD Gençlik Kurulu şu isimlerden oluştu:Ecehan Dursun, Ethem İnne, Doğukan Demirci, İbrahim Köksoy, Engin Savran, Kadir Dereli, Serdar Ensağ

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Vergi affı mı geliyorEKONOMİ
Vergi affı mı geliyor?
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Giresun'da fındık hasadına katılacakEKONOMİ
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Giresun'da fındık hasadına katılacak
Serbest piyasada altın fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada altın fiyatları
Yeşilyurt'ta AR-GE sahasının alt yapısı güçlendiriliyorEKONOMİ
Yeşilyurt'ta AR-GE sahasının alt yapısı güçlendiriliyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER