HaberlerMuğlaMilli sporcular Marmaris'i ziyaret etti

Milli sporcular Marmaris'i ziyaret etti - Muğla Haberleri

İçlerinde milli sporcuların da yer aldığı 23 kişilik masterlar yüzme grubu normalleşme sürecinde ilk antrenmanları için Marmaris'i tercih etti. Grup adına Milli sporcular İpek Yalkı ve Halim Lafçı Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ı ziyaret etti.

+
-
Milli sporcular Marmaris'i ziyaret etti

Marmaris'in berrak suları milli yüzücülerin de tercihi oldu. Kovid-19 salgını nedeniyle bir süredir antrenmanlardan uzak kalan sporcular, kaybettikleri kondisyonlarına tekrar kavuşmak için ilçeye kampa geldi. Sporcular Belediye Başkanı Mehmet Oktay'a da nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette sporculara Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yüzme Şube sorumlusu, kendisi de yüzücü olan turizmci Emre Deliveli eşlik etti.
Milli Yüzücü İpek Yalkı sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez antrenman yaptıklarını belirterek Marmaris'in hem doğal özellikleriyle hem de fiziksel altyapısıyla yüzme sporu için çok uygun bir yer olduğunu ifade etti.
Belediye Başkanı Mehmet Oktay da spor altyapısına çok önem verdiklerini söyleyerek, farkındalık oluşturmak için her fırsatta kendisinin de çeşitli organizasyonlar kapsamında yüzdüğünü kaydetti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Özel haber Bayram Bektaş: 'Alanyaspor ve Kayserispor'dan resmi teklif almadım'SPOR
(Özel haber) Bayram Bektaş: 'Alanyaspor ve Kayserispor'dan resmi teklif almadım'
Ali Koç: 'Futbolda bir dizi açıklamalarımız olacak'SPOR
Ali Koç: 'Futbolda bir dizi açıklamalarımız olacak'
Teknik Direktör Kemal Özdeş'in acı günüSPOR
Teknik Direktör Kemal Özdeş'in acı günü
Ebru Topçu yuvada kaldıSPOR
Ebru Topçu yuvada kaldı

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaIrak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı Irak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER