HaberlerVanBaşkan Esnari, şampiyon sporcuları ödüllendirdi

Başkan Esnari, şampiyon sporcuları ödüllendirdi - Van Haberleri

Van'ın Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Türkiye geneli yapılan yarışmalarda dereceye giren atletleri makamında ağırlayarak bisiklet hediye etti.

+
-
Başkan Esnari, şampiyon sporcuları ödüllendirdi

Başkan Ensari, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesin çalışmalarını yürüten 4'ü kız 6 sporcuyu makamında ağırladı. Atletizm yarışmalarında değişik kategorilerde dereceye giren ve 19 Ağustos'ta yapılacak Balkan şampiyonasına katılacak sporcularla bir süre sohbet eden Başkan Ensari, 'Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde atletizm yarışmalarının çeşitli dallarında başarı elde eden atletlerimizi ağırlayarak, elde ettikleri başarılarını birer bisiklet vererek ödüllendirdik. İlçemizde il ve bölge yarışmalarında başarı elde eden atletlerimizi yürekten kutluyorum. Bu atletlerimiz ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek başarılarını bölgemizde de göstererek Balkan şampiyonasına katılarak ülkemizi temsil edecekler. Balkan şampiyonası öncesi moral ve motivasyon vermek adına atletlerimizle bir araya geldik. Orada da başarı elde edeceklerine inanıyorum. Çaldıran Belediyesi olarak ilçemizde her dalda başarı elde edebilecek öğrencilerimizin yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz. Hiçbir başarı tesadüf değildir, her başarının ardında emek var, öz veri var. Başarı gençlerimizden, maddi ve manevi destek bizden' dedi.
Belediye Başkanı Şefik Ensari'nin davetine katılan atletler ise duydukları mutluluğu dile getirerek, 'Çaldıran Belediyesinin yardımlarını her zaman görüyoruz. Katılacağımız Balkan şampiyonası öncesinde başkanımızın bizleri makamına davet ederek birer bisikletle ödüllendirmeleri çok güzel oldu. Bizlere moral ve motivasyon kaynağı oldu. İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelebilecek her türlü gayreti sarf edeceğiz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz' ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mustafa Cengiz: 'Perşembenin çarşambadan sonra geleceği belliydi'SPOR
Mustafa Cengiz: 'Perşembenin çarşambadan sonra geleceği belliydi'
Arda Turan: 'Galatasaray'ın evladı Arda'yı herkese göstereceğim'SPOR
Arda Turan: 'Galatasaray'ın evladı Arda'yı herkese göstereceğim'
Mustafa Cengiz: 'Arda Turan yuvasına geri dönüş imzası attı'SPOR
Mustafa Cengiz: 'Arda Turan yuvasına geri dönüş imzası attı'
Arda Turan yuvasına döndüSPOR
Arda Turan yuvasına döndü

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER