SAMSUN SON DAKİKA

Samsunlu asker Emre Duman şehit düştü
< >
HaberlerSAMSUN HABERKavak ekmeğini kardeşiyle paylaşıyor

Kavak ekmeğini kardeşiyle paylaşıyor

Kavak Belediyesi'nin ihtiyaç sahiplerine destek amaçlı olarak muhtelif semtlere yerleştirdiği 'Hayır Dolapları' ilçe halkından büyük destek gördü.

+
-
Kavak ekmeğini kardeşiyle paylaşıyor
Kavak ekmeğini kardeşiyle paylaşıyor

Yaptıkları uygulama ile ihtiyaç sahibi yoksullara destek olmayı amaçladıklarını söyleyen Başkan Sarıcaoğlu, projenin güzel yanının alan el ile veren elin birbirini görmemesi olduğunu belirtti. Başkan Sarıcaoğlu, 'Hayır yapmak isteyen, yoksul bir kardeşinin ihtiyacını karşılamak isteyen Kavaklı hemşehrilerimiz şehrin muhtelif yerlerine koyduğumuz bu dolaplara arzu ettikleri kadar ekmek veya çeşitli gıda ürünü hatta giysi koyarak ihtiyaç sahiplerini sevindirebilirler' dedi.
Belediye olarak Kavak'ta unutulan değerleri hatırlatacak önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini belirten Sarıcaoğlu ihtiyaç sahiplerini rencide etmeden yardım edilmesini sağlayacak bir kapı açtıklarını söyledi. Sarıcaoğlu, 'Paylaşmaya sosyal yardımlaşmaya ihtiyaç duyduğumuz günlerde böyle bir çalışma yaptık. Projeye vatandaşlarımızın da ilgi göstermesi, destek vermesi bizleri çok mutlu etti. Bunun en güzel yanı, hayrı yapan da, ekmeği kimin aldığı da belli değil. Projeye destek veren ekmeğini kardeşiyle ile paylaşan herkesten Allah razı olsun' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER