HaberlerSamsunsporSamsunspor'un Kamp Notları

Samsunspor'un Kamp Notları - Samsunspor Haberleri

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Samsunspor'un kampından notlar veriyoruz.

+
-
Samsunspor'un Kamp Notları

 

Yeni sezon hazırlıkları için Bolu'da ilk etap kampında bulunan Samsunspor  çalışmalarını sürdürüyor.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam  nezaretinde günde çift antrenman yapan kırmızı-beyazlılar hazırlıklarına geçen seneki kadrodan oyuncularla başladı. İlk etap kampında mevcut kadroya şans vermeyi planlayan Sağlam, oyuncu tercihlerini ikinci etap ile birlikte iyice netleştirilmiş olacak.

 

Her zamanki disiplinli ve çalışkan tavırlarıyla takımın başında bulunan Sağlam'ın teknik heyetin raporu doğrultusunda mevcut 3 kaleci ile yola devam etmesi bekleniyor. Kaleciler Nurullah Aslan, Furkan Köse ve Ahmet Altın da çalışmalarını sürdürüyorlar.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Transfer Dönemi BaşlıyorSAMSUNSPOR
Transfer Dönemi Başlıyor
Samsunspor Tehlikesinin FarkındalarSAMSUNSPOR
Samsunspor Tehlikesinin Farkındalar
Erhan Kartal Samsunspor'a geri dönüyorSAMSUNSPOR
Erhan Kartal Samsunspor'a geri dönüyor
İşte Samsunspor'un RakipleriSAMSUNSPOR
İşte Samsunspor'un Rakipleri

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKMotosikletle seyir halindeyken öldü! Motosikletle seyir halindeyken öldü!Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun'da kaza can aldı Samsun'da kaza can aldıAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER