HaberlerGÜNDEMISITMAX Konut ve Villa Isıtma Sistemleri

ISITMAX Konut ve Villa Isıtma Sistemleri

Yeni nesil ısınma sistemleri sayesinde gerek evlerde gerekse toplu konutlarda yaşanabilir konforlu ortamlar sağlanmaktadır.

+
-
ISITMAX Konut ve Villa Isıtma Sistemleri

Yeni nesil ısınma sistemleri sayesinde gerek evlerde gerekse toplu konutlarda yaşanabilir konforlu ortamlar sağlanmaktadır. Özellikle yerden ısıtma sistemleri  sayesinde, bulunduğunuz her ortam aynı derecede sıcaklıkta olup, sağlığınız için büyük yararlar sağlamaktadır.

ISITMAX Konut ve Villa Isıtma Sistemleri 

Türkiye’de her ne kadar yeni bir alt yapı gibi görülse de esasen uzun yıllardır bu yapılar mevcuttur. Özellikle  Isıtmax yerden ısıtma  firması tarafından uygulanan ısınma sistemleri, her ortama uygun projeler yürütmektedir. Yüksek mühendislik örneği olan bu alt yapı sayesinde, insanlarımız kışın en soğuk dönemlerde bile bulundukları yerde baharı yaşayacaklardır. Diğer ısınma mekanizmalarına göre hayli hesaplı olan bu uygulama, evlere, villalara ve konutlara uygulandığı gibi, aynı zamanda iş yerleri içinde birebir çözümdür. Sanayi tesisleri ve fabrika gibi büyük ölçekli alanlar içinde yerden döşeme ısı alt yapısı, firmaları büyük bir külfetten kurtarmaktadır.

Rampa ve Yollara Yerden Isıtma Sistemleri 

Büyük ölçekli toplu konutlara veya tesisler için üretilen rampa ve yol ısınma alt yapısı, oluşabilecek buzlanmayı ve diğer doğal hava koşullarından korumaktadır. Bu konuda Isıtmax kar ve buz önleme çözümleri neticesinde tesislerde oluşabilecek buzlanmalar önlenerek, olası kazaların ve iş yavaşlamalarının da önüne geçmektedir. Yoğun kar ve buzlanmadan kaynaklı rampaların buzlanması, kayganlaşması sebebiyle sevkiyatlarda ister istemez yavaşlamalar oluşmaktadır. Çözüm olarak bu alt yapıyı kullanan firmalar, olası yavaşlamaların önüne geçerek, işlerini hızlı bir şekilde sürdürebilirler. Bu sayede işletmeler hem olası kazalardan hem de zaman ve kazanç olarak büyük kazançlara sahip olmaktalar.

Çatılarda Buzlanma ve Olukların Güvenliği Nasıl Sağlanır? 

Bahsetmiş olduğumuz bu sistem sadece yüzeysel ve yerden değil, aynı zamanda evlere ve işyerlerine uygulanabilecek bir çözüm yoludur. Kış şartlarında damlarda ve çatılarda biriken kar birikintileri neticesinde bazı problemler yaşanmaktadır. Çatılarınızı güvenli bir hale getirmek için, çatı ve oluk ısıtma sistemleri yaptırarak, olası sorunların önüne geçebilirsiniz. Isıtmax tamamen çözüm odaklı çalışmalar sürdürerek, bünyesinde kendi sektörüne dayalı birçok uzman barındırmaktadır. Tüm ısıtma sistemleri ve kullanım alanlarını görebilmek için  www.isitmax.com kurumsal web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sıkışmalı kazada polis memuru da sağlık ekiplerine destek olduGÜNDEM
Sıkışmalı kazada polis memuru da sağlık ekiplerine destek oldu
Baraj gölünde boğulan üniversiteli Harun son yolculuğuna uğurlandıGÜNDEM
Baraj gölünde boğulan üniversiteli Harun son yolculuğuna uğurlandı
Kaza yapan otomobil ters şeritte 150 metre savruldu: 3 yaralıGÜNDEM
Kaza yapan otomobil ters şeritte 150 metre savruldu: 3 yaralı
Trafik kazası sonrası sedyeden düşmüştü, 56 günlük yaşam savaşını kaybettiGÜNDEM
Trafik kazası sonrası sedyeden düşmüştü, 56 günlük yaşam savaşını kaybetti

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaIrak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı Irak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER