HaberlerAfyonkarahisarTarım Ürünleri Lisanslı Deposu ürün alımlarına başladı

Tarım Ürünleri Lisanslı Deposu ürün alımlarına başladı - Afyonkarahisar Haberleri

Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) tarafından yapılan, Dinar ilçesindeki Tarım Ürünleri Lisanslı Deposu, bugünden itibaren arpa, buğday ve mısır alımlarına başladı.

+
-
Tarım Ürünleri Lisanslı Deposu ürün alımlarına başladı

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, yaptığı açıklamada, kentte kazandırdıkları ve faaliyete başlayacak lisanslı depolarının onurunu yaşadıklarını söyledi. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde bazı zorluklarının yaşandığını dile getiren Mühsürler, 'Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 9 ay gibi kısa bir sürede tamamladık. Toplam da 90 bin tonluk bir hedefimiz bulunmaktadır. Dinar bölgemize kurduğumuz 30 bin tonluk tesis ile ilk hedefimizi gerçekleştirdik. Bu eser yıllarca ülkemize ve bölgemize hizmet verecek büyük bir yatırım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı ve bereketli olsun' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Topaloğlu: 'Umudumuzu kaybetmedik'EKONOMİ
Başkan Topaloğlu: 'Umudumuzu kaybetmedik'
Dolandırılan iş adamı suç duyurusunda bulunduEKONOMİ
Dolandırılan iş adamı suç duyurusunda bulundu
Şeftali tarlada 2 lira, markette 8 liraEKONOMİ
Şeftali tarlada 2 lira, markette 8 lira
MÜSİAD Başkanı Çınar, İlk 500'e giren firmaları tebrik ettiEKONOMİ
MÜSİAD Başkanı Çınar, İlk 500'e giren firmaları tebrik etti

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Temmuz anısına pehlivanlar peşrev çekti 15 Temmuz anısına pehlivanlar peşrev çektiUşak Üniversitesinde 15 Temmuz paneli düzenlendi Uşak Üniversitesinde 15 Temmuz paneli düzenlendiGebze'de feci kaza: 2 ölü Gebze'de feci kaza: 2 ölüKent protokolü 15 Temmuz Şehitler Anıtını ziyaret etti Kent protokolü 15 Temmuz Şehitler Anıtını ziyaret etti
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER