HaberlerŞanlıurfaDoğukent'te yeni yollar kazandırılıyor

Doğukent'te yeni yollar kazandırılıyor - Şanlıurfa Haberleri

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Doğukent mahallesinde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

+
-
Doğukent'te yeni yollar kazandırılıyor

Şanlıurfa'nın gelişen ve büyüyen ilçesi Karaköprü'de yeni yerleşim alanlarının açılmasıyla beraber vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak için Karköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri yeni yollar açarak trafiği rahatlatıyor.
İmara açılmasıyla beraber yapılaşmanın olduğu Doğukent mahallesinde ortaya çıkan yol ihtiyacını gidermek ve vatandaşların mağdur olmaması için Fen İşleri ekipleri uygun olan yerlerde yeni yollar açarak ilçeye kazandırıyor.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 'Karaköprü'ye daha modern yollar kazandırmak için Fen işleri ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü ilçemiz her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de 'yol medeniyettir' diyerek ilçemize yeni yollar kazandırıyor ve mevcut yolları yeniliyoruz. Doğukent Mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz, bozulan yolları yeniliyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz' diye konuştu.
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Tarlalar sarıya boyandıGÜNDEM
Tarlalar sarıya boyandı
Tekerlekli sandalyeler şehit isimleriyle hediye edildiGÜNDEM
Tekerlekli sandalyeler şehit isimleriyle hediye edildi
Uludağ Üniversitesi 41 yeni öğretim elemanı alacakGÜNDEM
Uludağ Üniversitesi 41 yeni öğretim elemanı alacak
El-Bab'da patlama: 4 yaralıGÜNDEM
El-Bab'da patlama: 4 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bıçaklı saldırı: 3 yaralı Samsun'da bıçaklı saldırı: 3 yaralıFatsa'da kamyon işyerine girdi Fatsa'da kamyon işyerine girdiCihat Arslan play-off kararını değerlendirdi Cihat Arslan play-off kararını değerlendirdiSamsunspor'da Aztopal Sıkı Çalışıyor Samsunspor'da Aztopal Sıkı ÇalışıyorOsmaniye'de trafik kazası:1 yaralı Osmaniye'de trafik kazası:1 yaralıAntalya-Konya yolunda feci kaza: 2 ölü, 4 yaralı Antalya-Konya yolunda feci kaza: 2 ölü, 4 yaralıAlpaslan Baki Ertekin: 'Kayserispor 2 maç kazanıp kümede kalır' Alpaslan Baki Ertekin: 'Kayserispor 2 maç kazanıp kümede kalır'Hamamlarda ve konaklama tesislerinde korona önlemleri Hamamlarda ve konaklama tesislerinde korona önlemleriEl-Bab'da patlama: 4 yaralı El-Bab'da patlama: 4 yaralıPedro Henrique: 'Pazartesi günü sahadayım' Pedro Henrique: 'Pazartesi günü sahadayım'
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER