HaberlerSamsun Namaz Saatleri30 Haziran Salı Samsun namaz saatleri

30 Haziran Salı Samsun namaz saatleri - Samsun Namaz Saatleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 30 Haziran Salı Samsun'da namaz saatleri

+
-
30 Haziran Salı Samsun namaz saatleri

 

Samsun namaz saatleri  : Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

Peki Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 30 Haziran Salı Samsun 'da namaz saatleri

30 Haziran Salı Samsun namaz saatleri 

Samsun Sabah Namazı vakti : 02:57 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:45 

Samsun İkindi Namazı vakti : 16:45 

Samsun Akşam Namazı vakti : 20:19 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 22:10 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namazı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da bıçaklı saldırı! 2 kişi tutuklandıSAMSUN HABER
Samsun'da bıçaklı saldırı! 2 kişi tutuklandı
Samsun'da 4 kişinin bıçakla yaralandığı kavga olayında 3 gözaltıSAMSUN HABER
Samsun'da 4 kişinin bıçakla yaralandığı kavga olayında 3 gözaltı
Kavga ettiği kişinin aracını çalıp camını kıran şahıs, serbest bırakıldıSAMSUN HABER
Kavga ettiği kişinin aracını çalıp camını kıran şahıs, serbest bırakıldı
Telefon dolandırıcısı tutuklandıSAMSUN HABER
Telefon dolandırıcısı tutuklandı

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin' AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin'Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldıBakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat etti Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat ettiSamsun hava durumu 12 Temmuz Pazar Samsun hava durumu 12 Temmuz PazarSamsun Atakum'da can pazarı Samsun Atakum'da can pazarı12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri 12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsun'da trafik durma noktasına geldi! Samsun'da trafik durma noktasına geldi!Karadeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar oldu Karadeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar olduSamsun'da çıktığı erik ağacı sonu oldu! Samsun'da çıktığı erik ağacı sonu oldu!
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER